7 powodów, dla których warto stosować środki czyszczące i ochronne Alori w Twoim domu

26. 07. 2017 clanek

Zadano nam pytanie: "Czym Wasze preparaty różnią się od tych, które zwykle kupuję w drogeriach?"

Dziękujemy za to pytanie, ponieważ zainspirowało nas to do napisania tego artykułu. Tutaj jest kilka podstawowych różnic. Tak więc, czym Alori różni się od tradycyjnych detergentów (nie uwzględniając preparatów ekologicznych i bio)? 

1) SĄ NIETOKSYCZNE

Możesz być zaskoczony, jak wiele niebezpiecznych chemikaliów zawierają tradycyjne detergenty. Substancje te wchodzą w kontakt ze skórą lub są przez nas wdychane. Używamy ich, narażając na niebezpieczeństwo nie tylko samych siebie, ale także naszych bliskich, zwierzęta, rośliny i środowisko jako całość. Produkty Alori nie zawierają substancji rakotwórczych, neurotoksyn, parabenów, ftalanów, substancji wpływających na gospodarkę hormonalną ani innych substancji niebezpiecznych.

2) SĄ W 100% BIODEGRADOWALNE

Myślimy nie tylko o Twoim domu, ale o planecie jako o całości. Nasze preparaty ulegają biodegradacji, więc nie zagrażamy środowisku poprzez ich stosowanie. Nie ma znaczenia, czy dostaną się do wody, gleby lub roślin.

3) O 80% BARDZIEJ WYDAJNE NIŻ TRADYCYJNE ŚRODKI CZYSZCZĄCE

Jak to możliwe? Dzięki formule zawierającej nanocząstki. Nanocząstki wnikają w warstwę brudu, przenikają do wszystkich nierówności, porów i fałd, gdzie rozpuszczają osadzone tam zabrudzenia i wyciągają je na powierzchnię, skąd łatwo je zetrzeć. Dzięki swojej skuteczności oszczędzają Twój czas i wysiłek podczas czyszczenia.

4) MAJĄ UNIKATOWY DESIGN

Nasze preparaty różnią się od zwykłych środków czyszczących, podobnie jak ich wygląd. Prostota i czystość wzornictwa odzwierciedla ich właściwości. Większość detergentów jest zapakowana w niepotrzebnie duże opakowania które zajmują dużo miejsca w domu i są nieporęczne. Również duża liczba wypadków związanych ze sprzątaniem w domu jest spowodowana bardzo kuszącym, kolorowym opakowaniem, które ma na celu przyciągnąć uwagę kupującego. Zdajemy sobie sprawę, że jest to bardzo niebezpieczne - zwłaszcza dla małych dzieci.

5) SĄ TO CZESKIE PRODUKTY

Czeska produkcja. Wspieramy czeską gospodarkę. Nie chcemy importować gotowych produktów z innych krajów. Chcemy mieć wgląd i kontrolę nad tym, jak powstają nasze preparaty, oraz w ich dokładny skład. Możemy również ulepszać je na podstawie opinii od Was, naszych klientów.

6) NIE PACHNĄ

Nasze preparaty, w przeciwieństwie do większości detergentów, nie mają silnych aromatów. Dlaczego? Większość z tych zapachów to syntetyczne zapachy. Te syntetyczne związki pochodzą z ropy naftowej i wiele z nich to potwierdzone toksyny lub czynniki rakotwórcze. Olejki eteryczne, które chcieliśmy zastosować w naszych produktach, niestety negatywnie wpływały na ich recepturę i obniżały skuteczność. Nasze produkty są neutralne lub mają bardzo delikatny zapach. Nie chcemy wdychać niebezpiecznych substancji podczas czyszczenia.

7) NIE SĄ BARWIONE

W naszych produktach nie znajdziesz żadnych syntetycznych barwników. Są to bezbarwne ciecze lub żele. Z tego samego powodu, co w przypadku substancji zapachowych. Barwniki są w większości przypadków substancjami niebezpiecznymi.


Mamy nadzieję, że odpowiedzieliśmy na powyższe pytania i zachęciliśmy Was, by spróbować naszych produktów, na przykład w kuchni, łazience lub salonie.

Do góry