zrušit

Preparat do czyszczenia podłóg

Czy Twoja podłoga jest brudna i nosi ślady zużycia? Wyczyść ją naprawdę dogłębnie i przywróć jej dawny wygląd w jednym kroku.

Preparat do czyszczenia podłóg stworzony został, by usuwać ekstremalnie oporny brud z linoleum, PVC, glazury, podłóg pływających, podłóg drewnianych. 


Dostępność: Na magazynie

57,00 zł


Zaoszczędzenie czasu i energii
podczas sprzątania

Certyfikowane i biologicznie degradowalne

Długoterminowa ochrona powierzchni przed zanieczyszczeniem

Preparat jest skuteczny nawet bez szorowania podłoża, rezultaty widoczne są natychmiast. Nie powoduje mechanicznego uszkodzenia podłoża przez ścieranie lub erozję. W jednym kroku szybko wyczyści, przywraca blask i konserwuje powierzchnię.

Preparat do czyszczenia podłóg przeznaczony jest do usuwania wyjątkowo trwałych zabrudzeń z linoleum, PCV, powierzchni podłóg pływających, podłóg drewnianych. Produkt jest skuteczny nawet bez szorowania, rezultaty są widoczne natychmiast. Nie powoduje mechanicznego uszkodzenia podłoża przez ścieranie lub erozję. W jednym kroku szybko czyści, przywraca blask i konserwije powierzchnię. Zawarte nanocząstki przenikają nawet w najmniejsze nierówności powierzchni, gdzie rozpuszczają osadzony brud i wyciągają go na powierzchnię, skąd można go łatwo usunąć. Usuwa zaczernienia powierzchni, dogłębnie ją czyszcząc. Ponadto tworzy na powierzchni niewidzialną warstwę, która chroni podłogę przed ponownym zanieczyszczeniem i zużyciem.

Preparat ma postać cieczy. Przechowywany jest w butelce o pojemności 1l, z plastiku odpornego na działanie środków chemicznych. Wyposażony jest w wygodny dozownik. Preparat rozcieńcza się w wodzie w sosunku 1:5. W przypadku silnych zabrudzeń zalecamy nanieść nierozcieńczony preparat bezpośrednio na podłogę, rozprowadzić przy pomocy szczotki, pozostawić do działania a następnie zetrzeć. 

Z 1 litra otrzymasz 5l gotowego preparatu. Wystarczy to na wyczyszczenie ok. 20mpodłogi.

Wraz z tym roduktem otrzymasz nano gąbeczkę której możesz użyć do wszystkich rodzajów powierzchni.

1000 mlDlaczego warto kupić?

  • Wysoka wydajność
  • Nie uszkadza czyszczonej powierzchni
  • Nie zawiera parabenów, silikonów ani fosforanów
  • Chroni podłogę przed zużyciem
  • Biodegradowalny
  • Ułatwia późniejszą konserwację (efekt samooczyszczania)
  • Uniwersalne zastosowanie

 

Zainteresował Cię ten produkt i chcesz nas o coś zapytać? Napisz do nas na naszym chacie, chętnie Ci odpowiemy.

 

Inne serie naszych produktów

Do góry