zrušit

Preparat do okapów

Szybko i bez szorowania usuwa tłuszcz, olej i inne biologiczne zanieczyszczenia.

Nie pamiętasz już jakiego koloru był Twój okap? Szorujesz i szorujesz, lecz tłuszcz nie daje za wygraną?

Spróbuj inaczej!


Dostępność: Na magazynie

29,00 zł


Zaoszczędzenie czasu i energii
podczas sprzątania

Certyfikowane i biologicznie degradowalne

Długoterminowa ochrona powierzchni przed zanieczyszczeniem

Preparat do okapów przeznaczony jest do usuwania ekstremalnie opornego brudu, tłuszczu i biologicznych zabrudzeń z powierzchni wykonanych ze stali nierdzewnej, emalii, szkła i aluminium. Produkt doskonale sprawdza się nawet bez szorowania. Nie powoduje mechanicznych uszkodzeń powierzchni poprzez abrazję lub erozję. Już jedna aplikacja szybko wyczyści, odnowi i zakonserwuje czyszczoną powierzchnię. Usuwa także zaczernienia powierzchni, dogłębnie ją czyszcząc.

 


 

Instrukcja użycia: Zalecamy usunąć luźne zanieczyszczenia z powierzchni (ograniczy to znacznie zużycie środka). Zawsze przed aplikacją należy zwilżyć czyszczoną powierzchnię! Nanieś preparat równomiernie na powierzchnię i pozostaw na 5-10 minut by zadziałał. Zetrzyj gąbeczką. Wypoleruj ściereczką z mikrofibry. W razie potrzeby powtórz czynność. Ze względu na szeroką gamę zastosowań zalecamy przed aplikacją wykonać TEST na małej powierzchni celem skontrolowania reakcji czyszczonej powierzchni na środek.

 


 

Preparat ma postać cieczy. Aby jeszcze bardziej ułatwić pracę wyposażyliśmy go w wygodny atomizer, który ogranicza jego nadmierne zużycie. Przechowywany jest w matowej białej butelce, z plastiku odpornego na działanie środków chemicznych. Buteleczka ma ergonomiczny kształt, łatwo się trzyma w ręce i nie wyślizguje się. Atomizer wyposażony jest w blokadę zabezpieczającą przed otwarciem przez dzieci. Całe opakowanie jest zaprojektowane w taki sposób, aby nie przeciekało nawet po przewróceniu się.

250 ml

Instrukcje i skład

Dlaczego warto kupić?

  • Aż o 80% wyższa wydajność w porównaniu do tradycyjnych środków
  • Skuteczny nawet bez szorowania
  • Nie uszkadza czyszczonych powierzchni
  • Łatwy w użyciu
  • Usuwa bardzo oporne tłuszcze
  • Nie zawiera parabenów, silikonów i fosforanów

 

Inne serie naszych produktów

Do góry