zrušit
produkt
produkt

Preparat do mycia okien i luster efekt przeciw zaparowywaniu

Mycie okien i polerowanie luster bez użycia wody, szybko, wydajnie i z długotrwałym efektem

Mycie okien jest Twoim koszmarem? Ciągniesz ciężkie wiadro z wodą, ale okna wciąż nie da się wypolerować tak, żeby nie została na nim ani jedna smuga?

Spróbuj inaczej.


Dostępność: Na magazynie

38,00 zł


Zaoszczędzenie czasu i energii
podczas sprzątania

Certyfikowane i biologicznie degradowalne

Długoterminowa ochrona powierzchni przed zanieczyszczeniem

Nano preparat do czyszczenia okien i luster przeznaczony jest do czyszczenia i konserwacji szyb, luster i pozostałych powierzchni szklanych. Bez użycia wody, bez płukania. Bardzo łatwo wnika wgłąb zabrudzeń, także tłuszczu, które usuwa bez szorowania. Nano preparat do okien i luster jest bezrozpuszczalnikowym środkiem na bazie tenzydów, które nie pozostawiają smug i śladów na czyszczonej powierzchni. Przywraca blask. Swoim długotrwałym efektem chroni powierzchnię przed zaparowaniami, zabrudzeniami, a działaniem hydrofobowym wyraźnie ułatwia kolejne czyszczenie. Kiedy pada deszcz, dojdzie do efektu samooczyszczającego szyby.


 

Instrukcja obsługi: Zalecamy usunąć wolne zanieczyszczenia z powierzchni (tym wyraźnie zniżymy zużycie). Zawsze najpierw zwilgotnij powierzchnię przed aplikacją! Nanieś równomiernie i jednolicie na powierzchnię. Zostaw skutkować 5-10 minut. Zetrzyj ścierką mikrofibrową do sucha i czysta. Potem ponownie nanieś tak, żeby cała powierzchnia 

Instrukcja użycia: Zalecamy usunąć luźne zanieczyszczenia z powierzchni (ograniczy to znacznie zużycie środka). Zawsze przed aplikacją należy zwilżyć czyszczoną powierzchnię! Nanieś preparat równomiernie na powierzchnię i pozostaw na 5-10 minut by zadziałał. Zetrzyj do sucha ściereczką z mikrofibry. Następnie nanieś ponownie tak, by cała powierzchnia była mokra i pozostaw do wyschnięcia, nie ścieraj! Musi wytworzyć się film (efekt hydrofobowy).

 


Preparat ma postać cieczy. Aby jeszcze bardziej ułatwić pracę wyposażyliśmy go w wygodny atomizer, który ogranicza jego nadmierne zużycie. Przechowywany jest w matowej białej butelce, z plastiku odpornego na działanie środków chemicznych. Buteleczka ma ergonomiczny kształt, łatwo się trzyma w ręce i nie wyślizguje się. Atomizer wyposażony jest w blokadę zabezpieczającą przed otwarciem przez dzieci. Całe opakowanie jest zaprojektowane w taki sposób, aby nie przeciekało nawet po przewróceniu się. 

250 ml

Instrukcje i skład

Dlaczego warto kupić?

  • Efekt hydrofobowy
  • Efekt przeciw zaparowywaniu
  • Efekt samooczyszczający
  • Nie zawiera parabenów, silikonów ani fosforanów
  • Nie wymaga użycia wody
  • Ma przyjemny zapach
  • Niskie zużycie
  • Biodegradowalny

 

Zainteresował Cię ten produkt i chcesz nas o coś zapytać? Napisz do nas na naszym chacie, chętnie Ci odpowiemy.

 

 

 

Inne serie naszych produktów

Do góry