zrušit

Impregnat do skóry

Głęboko regeneruje, odżywia skórę i chroni ją przed zużyciem

Kochasz skórę? Tę miękkość, gładkość i zapach? To po prostu musisz mieć ten preparat!

Impregnat do skóry zapewni, skórze miękkość i brak pęknięć nawet po latach, abyś mogła jak najdłużej cieszyć się luksusem.


Dostępność: Na magazynie

88,00 zł


Zaoszczędzenie czasu i energii
podczas sprzątania

Certyfikowane i biologicznie degradowalne

Długoterminowa ochrona powierzchni przed zanieczyszczeniem

WSKAZÓWKA: Możesz stosować do mebli wykonanych z prawdziwej skóry, torebek, butów, pasków, akcesoriów do jazdy konnej, po prostu do wszystkiego co zostało wyprodukowane z prawdziwej skóry.

Nano impregnat do skóry w jedynym kroku odnawia i regeneruje wygląd skóry, tworzy warstwę antystatyczną, odżywia, zmiękcza i jednocześnie chroni skórę przed ponownym zanieczyszczeniem. Dzięki unikatowej kompozycji składników, po zastosowaniu dochodzi do wzmocnienia powierzchni skóry co zmniejsza stopień zużycia. Środek dogłębnie odżywia, zmiękcza skórę i dodaje jej blasku. Alori nano impregnat do skóry nie zamyka porów skóry dzięki czemu skóra “oddycha”. Tworzy także na jej powierzchni membranę, która nie przepuszcza kropel wody i zabrudzeń, umożliwiając jednocześnie wnikanie cząstek pary wodnej lub nasyconego wodą powietrza. Środek zawiera składniki, które zmiękczają i odżywiają skórę, pozostając w jej strukturze. Dzięki membranie nie są wypuszczane na zewnątrz i tym samym skóra jest cały czas odżywiana i chroniona. Ma przyspieszone wysychanie, co znacznie oszczędza czas. Jest bezpieczny dla wszystkich gatunków skóry. Zapobiega rozmnażaniu się baterii, mchu, pleśni i glonów.

Impregnat do skóry Alori ma postać cieczy. Aby jeszcze bardziej ułatwić pracę wyposażyliśmy go w wygodny atomizer, który ogranicza jego nadmierne zużycie. Buteleczka ma ergonomiczny kształt, łatwo się trzyma w ręce i nie wyślizguje się. Atomizer wyposażony jest w blokadę zabezpieczającą przed otwarciem przez dzieci. Całe opakowanie jest zaprojektowane w taki sposób, aby nie przeciekało nawet po przewróceniu się.

250 ml

Instrukcje i skład

Dlaczego warto kupić?

  • Długotrwała ochrona
  • Efekt antystatyczny
  • Efekt hydrofobowy
  • Efekt antybakteryjny
  • Ułatwia i skraca późniejsze czyszczenie
  • Przyjemny zapach
  • Chroni przed zużyciem
  • Niskie zużycie

Zainteresował Cię ten produkt i chcesz nas coś zapytać? Napisz do nas na naszym chacie, chętnie Ci odpowiemy.

 

Inne serie naszych produktów

Do góry