Najczęściej zadawane pytania

1) Czym produkty Alori różnią się od zwykłych środków czyszczących?

Produkty Alori różnią się od powszechnie dostępnych środków czyszczących pod kilkoma względami:

1) SKUTECZNOŚCIĄ

Preparaty Alori są do 80% skuteczniejsze niż te, które są powszechnie dostępne w drogeriach. Jak to możliwe? Ze względu na ich unikalny skład (patrz poniżej) i koncentrację. Dzięki temu nasze środki mogą usuwać skrajne zanieczyszczenia (pozostałości po pieczeniu, tłuszcz, olej, rdzę, kamień itp.) Oraz odporne plamy (krew, mocz, czekolada, keczup i wiele innych). Nanocząstki są tak małe, że penetrują brud i dostają się do najmniejszej nierówności na czyszczonej powierzchni. Rozpuszczają brud i wyciągają go na powierzchnię, skąd możesz go łatwo zetrzeć. Nasze środki są idealne tam, gdzie wszystkie inne zawiodły. Jeśli znasz kogoś, kto ma problem z czyszczeniem i próbował wszystkiego, zaproponuj mu/jej Alori.

2) SKŁADEM

Nasze preparaty zawierają nanocząstki w dużym stężeniu. Nanocząstki są tak małe, że penetrują mikroskopijne pęknięcia i fałdy czyszczonej powierzchni. Rozpuszczają brud i wyciągaja go na powierzchnię, skąd bardzo łatwo można go wytrzeć nawet bez szorowania. Nano ochrona tworzy powłokę która wygładza powierzchnię i sprawia, że staje się idealnie gładka. Wszelkie zabrudzenia, woda, olej, kurz itp. nie osadzają się na takiej powierzchni. To znacznie ułatwia i przyspiesza kolejne czyszczenie aż do 80%. Taka powłoka chroni również przed zużyciem, promieniowaniem UV, osadzaniem kamienia wodnego itp. W zadnym preparacie Alori nie znajdziesz parabenów, silikonów, fosforanów ani nadboranów. Wszystkie nasze produkty są w 100% biodegradowalne.

3) ROZMIAREM OPAKOWANIA I ZUŻYCIEM

Sprzedajemy nasze produkty najczęściej w opakowaniach po 250 ml. Dlaczego? Powód jest prosty. Dzięki wysokiej wydajności zużywasz nawet połowę preparatu w porównaniu do tradycyjnych środków czyszczących. Butelki wystarcza na dwa razy dłużej. Nasza butelka o pojemności 250 ml, wyczyści tyle samo powierzchni co 0,5 litra tradycyjnego środka czyszczącego. Dodatkowo mniejsza butelka jest praktyczniejsza w transporcie i dużo wygodniej ją przechowywać w domu.

4) DESIGNEM

Nasze preparaty różnią się od zwykłych środków czyszczących, podobnie jak ich wygląd. Prostota i czystość wzornictwa odzwierciedla ich właściwości. Większość detergentów jest zapakowana w niepotrzebnie duże opakowania które zajmują dużo miejsca w domu i są nieporęczne. Również duża liczba wypadków związanych ze sprzątaniem w domu jest spowodowana bardzo kuszącym, kolorowym opakowaniem, które ma na celu przyciągnąć uwagę kupującego. Zdajemy sobie sprawę, że jest to bardzo niebezpieczne – zwłaszcza dla małych dzieci. Nasz projekt jest zatem bezpieczny. Myślimy o dzieciach i ich bezpieczeństwie. To jest nasz największy priorytet.

 


2) Czy produkty Alori bezpieczne?

Tak, są. Korzystanie z naszych preparatów jest bezpieczne nie tylko dla Ciebie i Twoich bliskich, ale również dla zwierząt, roślin, wody, gleby i całej planety. Nasze środki są całkowicie nietoksyczne. Nie zawierają substancji rakotwórczych, parabenów, fosforanów, ftalanów, substancji zaburzających gospodarkę hormonalną, neotoksyn i innych niebezpiecznych substancji, które zwykle można znaleźć w detergentach. Nie stosujemy również metali ciężkich, takich jak tytan czy srebro, które stanowią zagrożenie nie tylko dla naszego zdrowia, ale również dla środowiska. Możesz więc być pewien, że podczas korzystania z naszych środków te niebezpieczne substancje nie dotrą do Twojego domu, nie będziesz ich wdychał podczas sprzątania, ani nie będą unosić się z wyczyszczonych powierzchni w powietrze.

3) Co to jest nano?

Nanotechnologia to nauka zajmująca się ukierunkowaną i precyzyjną manipulacją poszczególnymi atomami i cząsteczkami. Polega na wykorzystaniu struktur i właściwości nanocząstek o długości 1-100 nm, tj. 10-9 m (około dziesięciu tysięcznych grubości ludzkiego włosa). Nanocząstki zawarte w naszych produktach działają na poziomie molekularnym. Nie zmieniają charakteru, wyglądu, koloru ani konsystencji powierzchni, na które są nakładane. Gwarantują one doskonałą oddychalność. Aplikacja nadaje powierzchni zaskakujące właściwości, w zależności od rodzaju materiału. Są odporne na wodę i oleje, odporne na zwykły i biologiczny brud, plamy, wpływy klimatyczne i promienie UV.

4) Jakie są zalety produktów Alori?

 1. O 80% wyższa skuteczność w porównaniu do klasycznych środków czyszczących
 2. Sprzątanie jest szybsze (zabiera mniej czasu) i mniej męczące (właściwie nie trzeba nic więcej niż ściereczka z mikrofibry)
 3. Długotrwale zapobiega gromadzeniu się brudu, kurzu, wody
 4. Bardzo łardzo łatwe w użyciu
 5. Bez parabenów, silikonów, fosforanów i nadboranów
 6. Wszystkie środki są biodegradowalne
 7. Niższe zużycie niż w przypadku tradycyjnych detergentów
 8. Długotrwały efekt (dłuższa przerwa między jednym a drugim sprzątaniem)
 9. Bardzo łatwa pielęgnacja zabezpieczonych powierzchni
 10. Chronią powierzchnię przed zużyciem mechanicznym – zwiększają twardość powierzchni

5) Na jakich materiałach mogę  zastosować produkty Alori?

Psiadamy kompleksową ofertę dla całego gospodarstwa domowego. Z Alori możesz pielęgnować:
 • Skórę naturalną oraz ekologiczną
 • Plastik
 • Drewno
 • Kamień
 • Tekstylia
 • Stal nierdzewną
 • Powierzchnie lakierowane
 • Powierzchnie ceramiczne i płytki
 • Szkło
 • Ekrany LED
Naszych preparatów można używać do mebli domowych, urządzeń, podłóg, elementów budowlanych (szyby i ramy okienne, drzwi, parapety itp.), wyrobów sanitarnych (kabin prysznicowych, wanien, toalet, bidetów itp.) piekarników, kuchenek mikrofalowych, lodówek, zmywarek, mebli ogrodowych, płytki, drewnianych tarasów, ogrodzeń, basenów, wanien z hydromasażem i innych elementów.

6) Co zrobić, jeśli preparat nie działa?

Uważnie przeczytaj instrukcję przed pierwszym użyciem. W przypadku powłok, by mieć pewność, że produkt zadziała prawidłowo, musisz zachować kolejność aplikacji i dokładnie stosować się do instrukcji użycia. Jeśli preparat nie będzie działał, proszę zadzwoń do nas pod nr. tel.:  778 062 860, albo napisz do nas na info@alorinano.pl by wspólnie znaleźć przyczynę problemu. Oczywiście masz możliwość zwrotu produktów bez podania jakiegokolwiek powodu i to do 30 dni od zakupu, jeśli nie jest zużyta więcej niż połowa opakowania (spójrz na warunki i zasady handlowe).

7) Czy są wasze produkty posiadają zabezpieczenia przed dziećmi?

Tak, mają. Nasze atomizery są wyposażone w blokadę zabezpieczającą przed dziećmi. Bezpieczeństwo Twoje i Twoich bliskich jest naszym priorytetem. Właśnie dlatego sprawiliśmy, że nasze opakowania są tak bezpieczne, jak to tylko możliwe. Większość wypadków związanych z czyszczeniem w domu spowodowanych jest bardzo kuszącym, kolorowym opakowaniem, które ma zachęcić do kupna. Zdajemy sobie sprawę, że jest to bardzo niebezpieczne, zwłaszcza dla małych dzieci. Nasz design jest zatem inny. Proste, czyste etykiety, aby nie przyciągały uwagi dzieci.


8) Czy praparaty Alori zapewniają ochronę powierzchni?

Tak. Oprócz środków czyszczących, w naszm asortymencie mamy również nano-powłoki ochronne. Tworzą one niewidoczną warstwę nano na zabezpieczanej powierzchni. Ta warstwa posiada idealnie gładką powierzchnię, na której nie osadza się brud, kurz ani kamień. Dzięki temu utrzymanie tych powierzchni jest bardzo proste, mniej pracochłonne i nie tak częste. Przy prawidłowej pielęgnacji ochrona nano trwa do 12 miesięcy.

9) Dlaczego kupić właśnie u nas?

Nie jesteśmy tylko sprzedawcą. Bezpośrednio uczestniczymy w tworzeniu naszych produktów, które jesteśmy w stanie poprawić w oparciu o opinie Was, naszych klientów. Jesteśmy czeską firmą i nasze produkty również produkowane są u nas. Przy zakupie u nas masz możliwość zwrócić towar do 30 dni od zakupu, i to na nasz koszt. Jeśli nie będziesz zadowolony z produktu i będziesz chciał go zwrócić, wyślemy do ciebie kuriera, który odbierze towar i dostarczy go z powrotem do nas. Ty nic nie zapłacisz. Wszystkie produkty mamy w magazynie. Zamówienia realizujemy w najkrótszym możliwym terminie, zgodnie z hasłem "Do 3 dni u Ciebie w domu". Nie chcemy być tylko sprzedawcą. Chcemy być twoim partnerem. Nie wahaj się z nami skontaktować gdy masz jakieś wątpliwośći, chętnie Ci doradzimy.

10) Dlaczego wasze produkty mało pachną?

Nasze preparaty, w przeciwieństwie do większości detergentów, nie mają silnych aromatów. Dlaczego? Większość z tych zapachów to syntetyczne zapachy. Te syntetyczne związki pochodzą z ropy naftowej i wiele z nich to potwierdzone toksyny lub czynniki rakotwórcze. Olejki eteryczne, które chcieliśmy zastosować w naszych produktach, niestety negatywnie wpływały na ich recepturę i obniżały skuteczność. Nasze produkty są neutralne lub mają bardzo delikatny zapach. Nie chcemy wdychać substancji rakotwórczych podczas czyszczenia.

11) Znajdę gdzieś kompletny skład produktów?

Tak. Na każdej etykiecie znajdziesz skład produktu. Na twoje życzenie chętnie udostępnimu dla każdego produktu kartę charakterystyki, gdzie jest podany dokładny skład i proporcje wszystkich użytych substancji. Jeśli chcesz otrzymać kartę charakterystyki któregoś produktu możesz do nas napisać: info@alorinano.pl

 12) Jak szybko otrzymam produkty?

Kierujemy się hasłem "Do 3 dni u Ciebie w domu". Jeśli wybierzesz płatność przelewem na nasze konto bankowe, zamówienie jest wysłane w dzień, kiedy płatność zostanie zaksięgowana na naszym koncie. Pamiętaj proszę, że przelew bankowy może trwać 2-3 dni robocze. Jeśli podczas zamówienia wybierzesz płatność przy odbiorze i Twoje zamówienie dostanie złożone do godziny 17:00, paczka zostanie wysłana jeszcze tego samego dnia. Jeśli zapłacisz kartą i Twoje zamówienie dostanie złożone do godziny 17:00, paczka zostanie wysłana jeszcze tego samego dnia. Jeśli zamówisz w sobotę lub w niedzielę, zamówienie zostanie wysłane w poniedziałek. 

 
 
Do góry