zrušit

Neutralizator zapachu

Natychmiast usuwa nieprzyjemne zapachy

Pozbądź się wszystkich niechcianych zapachów. Nie maskuj ich, ale eliminuj i ciesz się przyjemnym świeżym zapachem.


Dostępność: Na magazynie

33,49 zł


Zaoszczędzenie czasu i energii
podczas sprzątania

Certyfikowane i biologicznie degradowalne

Długoterminowa ochrona powierzchni przed zanieczyszczeniem

WSKAZÓWKA: możesz używać do pojemnika do śmietnika, w biurze, w samochodzie, na legowiska zwierząt, na ubrania, pościele, zasłony, firany, krzesła, dywany, obuwie, itp.

Neutralizator zapachu nie został stworzony by zamaskować nieprzyjemne zapachy, lecz skutecznie je usunąć. Rozkłada cząsteczki zapachu (dysocjacja), a następnie izoluje (poprzez związanie wyizolowanych cząsteczek) i całkowicie je eliminuje. W ten sposób zapobiega ich dalszemu rozprzestrzenianiu się. Po rozłożeniu cząsteczek zapachu wyczuwalny jest przyjemny, stabilny zapach, który daje uczucie długotrwałej świeżości. Tym nasz neutralizator różni się od innych preparatów, które tylko „maskują“ zapach.

Preparat można stosować do dywanów, siedzeń, zasłon, ubrań, obuwia, poszewek, siedzeń samochodowych. Usuwa nieprzyjemne zapachy po papierosach, jedzeniu, dymie, zwierzętach. Preparat całkowicie wyparowuje i nie pozostawia plam. Ma przyjemny, świeży zapach.


 

 

Neutralizator ma postać cieczy. Aby jeszcze bardziej ułatwić pracę wyposażyliśmy go w wygodny atomizer, który ogranicza jego nadmierne zużycie. Przechowywany jest w matowej białej butelce, z plastiku odpornego na działanie środków chemicznych. Buteleczka ma ergonomiczny kształt, łatwo się trzyma w ręce i nie wyślizguje się. Atomizer wyposażony jest w blokadę zabezpieczającą przed otwarciem przez dzieci. Całe opakowanie jest zaprojektowane w taki sposób, aby nie przeciekało nawet po przewróceniu się.


 

250 ml

Instrukcje i skład

Dlaczego kupić:

  • Nie przykrywa, a eliminuje niepożądane zapachy
  • Ma świeży, delikatny zapach
  • Zapewnia długotrwały efekt
  • Szeroki zakres zastosowań
  • Nie zawiera parabenów, fosforanów ani silikonów
  • Biodegradowalny

Zainteresował Cię ten produkt i chcesz nas coś zapytać? Napisz do nas na naszym chacie, chętnie Ci odpowiemy.

 

Inne serie naszych produktów

Do góry