O nas

Kim jesteśmy?

img

Michal i Alice. Partnerzy w życiu i w biznesie, którzy zdecydowali się uczynić świat wokół siebie mniej toksycznym i bardziej bezpiecznym dla wszystkich.

Marka Alori przynosi w dziedzinie chemii do czyszczenia nową koncepcję, nasz własny pogląd. Nie chodzi nam o to, by sprzedać Wam za każdą cenę środek pełen niebezpiecznych substancji i pozwolić wam go używać bez wyrzutów sumienia. Nam chodzi o to, żeby zapewnić Wam prawdziwą czystość, ale bez użycia niebezpiecznych substancji takich jak substancje rakotwórcze, substancje wpływające na gospodarkę hormonalną, neurotoksyny, chlor, parabeny i wiele innych. Substancje te zazwyczaj występują w domowych środkach czyszszących. Ich stosowanie jest niebezpieczne nie tylko dla Ciebie i dla Twoich bliskich, ale też dla zwierząt, roślin, wody, gleby i całej planety.

Braliśmy udział w tworzeniu i testowaniu naszych produktów. W związku z tym możemy w 100% gwarantować ich jakość i nieszkodliwość. Dokładnie wiemy, które substancje są używane w naszych środkach i ich produkcję nieustannie kontrolujemy.

Jesteśmy przekonani, że nowoczesne technologie są po to by nam ułatwiać życie, ale nie mogą być dla nas zagrożeniem. Dlatego zdecydowaliśmy się użyć do produkcji naszych produktów nanotechnologii, która pozwala nam połączyć wysoką skuteczność środków z minimalnym ryzykiem podczas ich używania. Zdajemy sobie sprawę z tego, jakie są skutki używania niebezpiecznych substancji w skali globalnej i nie chcemy w tym uczestniczyć.

Nasze produkty muszą działać idealnie, ale równocześnie być nietoksyczne, bezpieczne dla ludzi, zwierząt, roślin, być biodegradowalne i nie szkodzić naszej planecie. Jeśli nie uda nam się to zapewnić, produkt nie powstaje.


Zalety naszych produktów

img

Około 80 % wyższa skuteczność w porównaniu z traducyjnymi środkami czyszczącymi.

Dlaczego? Dzięki formule zawierającej nanocząsteczki. Te przenikają przez warstwę brudu aż do powierzchni. Nie zostają tylko na powierzchni. Wnikają do wszystkich nierówności i pęknięć, gdzie rozpuszczają osadzone zanieczyszczenia. Alori = prawdziwa czystość, nie tylko umyte, ale rzeczywiście czyste!

Nietoksyczne.

Nasze produkty nie zawierają żadnych zakazanych substancji, substancji rakotwórczych, substancji wplywających na gospodarkę hormonalną, neurotoksyn, chloru i wielu innych.

Biodegradowalne.

Dbamy nie tylko o Twój dom, ale o planetę jako całość. Nasze produkty są biodegradowalne, dlatego korzystając z nich nie zagrażasz środowisku. Nie szkodzi, jeśli dostaną się do wody, gleby czy do roślin.

Unikalna receptura.

Sami braliśmy udział w produkcji i testowaniu naszych produktów. W związku z tym możemy zagwarantować ich jakość. Nasze produkty są i będą bliskie naszmu sercu.

Innowacja.

Stale wprowadzamy nowe produkty i ulepszamy te istniejące. Dołącz do nas i pomóż nam tworzyć czystszy i mniej toksyczny świat.

Mniejsze zużycie.

Naszych preparatów nie musisz marnować.

Unikalny design.

Nasze preparaty różnią się od zwykłych środków czyszczących, podobnie jak ich wygląd. Prostota i czystość wzornictwa odzwierciedla ich właściwości. Większość detergentów jest zapakowana w niepotrzebnie duże opakowania które zajmują dużo miejsca w domu i są nieporęczne. Również duża liczba wypadków związanych ze sprzątaniem w domu jest spowodowana bardzo kuszącym, kolorowym opakowaniem, które ma na celu przyciągnąć uwagę kupującego. Zdajemy sobie sprawę, że jest to bardzo niebezpieczne - zwłaszcza dla małych dzieci. Dlatego nasz design jest bezpieczny. To jest dla nas na pierwszym miejscu.

Produkt Czeski.

Wspieramy czeską gospodarkę. Nie chcemy importować gotowych produktów z innych krajów. Chcemy mieć wgląd i kontrolę nad tym, jak powstają nasze preparaty, oraz w ich dokładny skład.

Bezpieczne dla zwierząt.

Nasze produkty nie są, nie były i nigdy nie będą testowane na zwierzętach. Przeciwnie, dbamy o to, żeby nasze produkty były bezpieczne też dla naszych zwierzęcych przyjaciół.

Butelki HDPE z recyklingu.

Nie powodują żadnych szkodliwych emisji ani nie zawierają toksycznych substancji chemicznych przedostających się do wody i gleby. Jest to tak zwane „dobre” tworzywo sztuczne. Zapewnia też  najmniejsze ryzyko wycieku przechowywanej w nim cieczy.

Substancje zapachowe.

Nasze preparaty, w przeciwieństwie do większości detergentów, nie mają silnych aromatów. Dlaczego? Większość z tych zapachów to syntetyczne zapachy. Te syntetyczne związki pochodzą z ropy naftowej i wiele z nich to potwierdzone toksyny lub czynniki rakotwórcze. Olejki eteryczne, które chcieliśmy zastosować w naszych produktach, niestety negatywnie wpływały na ich recepturę i obniżały skuteczność. Nasze produkty są neutralne lub mają bardzo delikatny zapach. Nie chcemy wdychać niebezpiecznych substancji podczas czyszczenia.

Żadnych barwników.

W naszych produktach nie znajdziesz żadnych syntetycznych barwników. Są to bezbarwne ciecze lub żele. Z tego samego powodu, co w przypadku substancji zapachowych. Barwniki są w większości przypadków substancjami niebezpiecznymi.

Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu.

Na każdej etykiecie znajdziesz oprócz składu produktu również numer Centrum Toksykologicznego, gdzie jest całodobowa infilinia dla nagłych przypadków.

Do góry