Ochrona danych osobowych

Spółka prowadząca sklep internetowy: www.alori.cz Alori Nano Distribution s.r.o. przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z ustawą nr 101/2000 Sb., o ochronie danych osobowych, wraz z późniejszymi zmianami.

Spółka Alori Nano Distribution s.r.o. jest zarejestrowana w Urzędzie ochrony danych osobowych (ÚOOU).

Twoje dane zakupowe (imię, nazwisko, adres zamieszkania, REGON, NIP, adres e-mail, numer telefonu itp. (Dalej łącznie zwane „danymi osobowymi”) są poufne, chronione i niedostępne dla innych osób fizycznych, z wyjątkiem firm transportowych, partnerów w obsłudze klienta (np. heureka.cz - usługa zweryfikowana przez klienta) i zewnętrznych biur rachunkowych. Przetwarzanie danych osobowych klienta może zostać powierzone przez operatora stronie trzeciej w celu edycji związanej z realizacją zamówienia lub działań marketingowych, w tym komunikatów handlowych.

Usunięcie danych osobowych

Na życzenie klienta dane osobowe zostaną usunięte z bazy, a spółka Alori Nano Distribution s.r.o. nie będzie ich już przetwarzać.

W tym celu skontaktuj się z nami pisemnie lub za pośrednictwem e-maila:

Alori Nano Distribution s.r.o.

Zámečnická 2

779 00 Olomouc

Email: info@alori.cz

Rezygnacja z otrzymywania e-maili

Jeśli chcesz usunąć swój adres e-mail z naszej bazy klientów, którym wysyłamy informacje o nowościach, promocjach, itd. w treści maila na dole znajdziesz możliwość anulowania subskrypcji. Kliknięcie spowoduje wyłączenie powiadomień i e-maile już nie będą wysyłane.

Albo napisz do nas na info@alori.pl a my usuniemy Twój e-mail.

Do góry