zrušit

Pakiet Ochrona skóry

Przywróć skórze elastyczność, delikatność i miękkość za pomocą pakietu Alori do ochrony skóry.

Preparat do skóry jest aktywnym środkiem czyszczącym. Już jedna aplikacja wyczyści skórę i usunie plamy, by następnie przy pomocy impregnatu przywrócić skórze pierwotną elastyczność i miękkość, oraz ożywić jej kolor. 


Dostępność: Na magazynie

146,00 zł


Zaoszczędzenie czasu i energii
podczas sprzątania

Certyfikowane i biologicznie degradowalne

Długoterminowa ochrona powierzchni przed zanieczyszczeniem

WSKAZÓWKA: Alori Preparat do skóry możesz użyć do wszystkich wyrobów skórzanych np.: meble wykonane z prawdziwej skóry, torebki, skórzane ubrania, fotele samochodowe, dodatki do motocykla, kombinezony, paski, akcesoria do jazdy konnej, itp.

Dzięki unikatowej kompozycji składników, po zastosowaniu dochodzi do wzmocnienia powierzchni skóry co zmniejsza stopień zużycia. Preparat posiadający nanocząsteczki dogłębnie odżywia, zmiękcza skórę i dodaje jej blasku. Nie zamyka porów skóry dzięki czemu skóra “oddycha”. Tworzy także na jej powierzchni membranę, która nie przepuszcza kropel wody i zabrudzeń, umożliwiając jednocześnie wnikanie cząstek pary wodnej lub nasyconego wodą powietrza. Po impregnacji skóra mniej się brudzi i łatwiej czyści. Działanie antystatyczne ułatwia czyszczenie, a po użyciu preparat pozostawia przyjemny zapach. Jest bezpieczny dla wszystkich rodzajów skóry.

Preparat czyszczący oraz i impregnat mają formę cieczy. Aby jeszcze bardziej ułatwić pracę wyposażyliśmy go w wygodny atomizer, który ogranicza jego nadmierne zużycie. Buteleczki mają ergonomiczny kształt, łatwo się trzymają w ręce i nie wyślizgują się. Atomizery wyposażone są w blokadę zabezpieczającą przed otwarciem przez dzieci. Całe opakowania są zaprojektowane w taki sposób, aby nie przeciekały nawet po przewróceniu się.

Pakiet zawiera: 1x 250 ml Preparat do skóry i 1x 250ml Nano Impregnat do skóry.

 

250 ml

Instrukcje i skład

Dlaczego warto kupić?

  • Delikatnie czyści nie uszkodzając powierzchni
  • Efekt antystatyczny
  • Efekt antybakteryjny
  • Przyjemny zapach
  • Łatwe w użyciu
  • Nie zawiera silikonów, parabenów ani fosforanów
  • Biodegradowalny
  • Wydłuża żywotność skóry

Zainteresował Cię ten produkt i chcesz nas coś zapytać? Napisz do nas na naszym chacie, chętnie Ci odpowiemy.

 

 

 

Inne serie naszych produktów

Do góry