zrušit
produkt
produkt

Preparat do usuwania kamienia

Bez szorowania usunie kamień i osady wodne

Kamień jest najlepszym przyjacielem Twojej łazienki? Prowadzisz z nim zaciętą walkę, ale on nadal wygrywa?

Spróbuj inaczej!


Dostępność: Na magazynie

45,49 zł


Zaoszczędzenie czasu i energii
podczas sprzątania

Certyfikowane i biologicznie degradowalne

Długoterminowa ochrona powierzchni przed zanieczyszczeniem

Preparat do usuwania kamienia przeznaczony jest do usuwania kamienia z chromu, ceramiki, płytek ceramicznych, płytek mozaikowych, stali nierdzewnej, lakierowanego plastiku. Możesz użyć do kranów, płytek podłogowych, kafelek, plastiku, fug, szkła. Produkt jest skuteczny nawet bez szorowania. Nie powoduje mechanicznego uszkodzenia powierzchni poprzez abrazję lub erozję. Dzięki zawartym nanocząstkom przeniknie wgłąb osadu z kamienia i dostanie się do wszystkich nierówności w powierzchni, które perfekcyjnie wyczyści. W Już po jednej aplikacji skutecznie usuwa osady i kamień, czyści i konserwuje powierzchnię. Usuwa zaczernienia powierzchni głęboko ją penetrując.

 


 

Instrukcja użycia: Zalecamy usunąć luźne zanieczyszczenia z powierzchni (ograniczy to znacznie zużycie środka). Zawsze przed aplikacją należy zwilżyć czyszczoną powierzchnię! Nanieś preparat równomiernie na powierzchnię i pozostaw na 5-10 minut by zadziałał (w przypadku silnych osadów możemy użyć szczotki). Po wyczyszczeniu dokładnie opłucz wodą, w razie potrzeby powtórz czynność. Ze względu na szeroką gamę zastosowań zalecamy przed aplikacją wykonać TEST na małej powierzchni celem skontrolowania reakcji czyszczonej powierzchni na środek.

 


 

Preparat ma postać cieczy. Aby jeszcze bardziej ułatwić pracę wyposażyliśmy go w wygodny atomizer, który ogranicza jego nadmierne zużycie. Przechowywany jest w matowej białej butelce, z plastiku odpornego na działanie środków chemicznych. Buteleczka ma ergonomiczny kształt, łatwo się trzyma w ręce i nie wyślizguje się. Atomizer wyposażony jest w blokadę zabezpieczającą przed otwarciem przez dzieci. Całe opakowanie jest zaprojektowane w taki sposób, aby nie przeciekało nawet po przewróceniu się.

WSKAZÓWKA: Aby zapobiec ponownemu osadzaniu kamienia użyj Alori Pakiet ochrona płytek i posadzek“. Zawiera on 1x Preparat do posadzek i fug + 1x Nano ochrona posadzek i płytek 100ml + 1x Preparat do czyszczenia powierzchni impregnowanych 250ml. Aplikacja zapewni wytworzenie niewidzialnej ochronnej nano warstwy na powierzchni. Ta warstwa zapobiegnie osadzaniu kamienia i zanieczyszczeń, ma działanie antybakteryjne i samooczyszczające. Właściwie pielęgnowana zachowuje swoje właściwości nano ochronne przez minimalnie 12 miesięcy.

250 mlDlaczego warto kupić?

  • O 80% wyższa wydajność w porównaniu do tradycyjnych środków
  • Skuteczny nawet bez szorowania
  • Łatwy w użyciu
  • Nie uszkadza powierzchni
  • Nie zawiera alkoholu, parabenów, fosforanów i silikonów
  • Niskie zużycie
  • Zawiera nanocząstki

 

Zainteresował Cię ten produkt i chcesz nas coś zapytać? Napisz do nas na naszym chacie, chętnie Ci odpowiemy.

 

Inne serie naszych produktów

Do góry