zrušit
produkt
produkt

Preparat do czyszczenia plastików

Głęboko penetruje regenerując, przywraca wygląd i chroni

Twoje meble ogrodowe nie są w dobrym stanie? Widać po nich, że sporo mają już za sobą?

Odnów je.

 


Dostępność: Na magazynie

35,00 zł


Zaoszczędzenie czasu i energii
podczas sprzątania

Certyfikowane i biologicznie degradowalne

Długoterminowa ochrona powierzchni przed zanieczyszczeniem

WSKAZÓWKA: Preparatu do czyszczenia plastikówAlori możesz użyć do utrzymania w czystości plastikowych ram okien, drzwi, plastikowych mebli ogrodowych, rolet zewnętrznych, mebli z tworzyw sztucznych oraz drzwi do garażu.

Nano Preparat do czyszczenia plastików Alori przeznaczony jest specjalnie do czyszczenia i pielęgnacji powierzchni plastikowych. Usuwa zabrudzenia biologiczne, tłuszcze i oleje pochodzenia roślinnego i zwierzęcego, owady, a także zabrudzenia związane z codziennym użytkowaniem. Dzięki zawartym nanocząstkom preparat tworzy na czyszczonej powierzchni film ochronny, który nie wchłania wody i zapobiega tworzeniu się plam (działanie hydrofobowe). Wygładza powierzchnię, co utrudnia ponowne osadzanie się zanieczyszczeń. Ułatwia to także późniejsze czyszczenie. Nie pozostawia smug ani śladów na czyszczonej powierzchni.

 


 

Instrukcja użycia: Zalecamy usunąć luźne zanieczyszczenia z powierzchni (ograniczy to znacznie zużycie środka). Nanieś preparat równomiernie na powierzchnię i pozostaw na 5-10 minut by zadziałał. Następnie zetrzyj do sucha ściereczką z mikrofibry. Powierzchnię możesz też umyć wodą lub myjką wysokociśnieniową. 

 


 

Preparat ma postać cieczy. Aby jeszcze bardziej ułatwić pracę wyposażyliśmy go w wygodny atomizer, który ogranicza jego nadmierne zużycie. Przechowywany jest w matowej białej butelce, z plastiku odpornego na działanie środków chemicznych. Buteleczka ma ergonomiczny kształt, łatwo się trzyma w ręce i nie wyślizguje się. Atomizer wyposażony jest w blokadę zabezpieczającą przed otwarciem przez dzieci. Całe opakowanie jest zaprojektowane w taki sposób, aby nie przeciekało nawet po przewróceniu się.

250 ml

Instrukcje i skład

Dlaczego warto kupić?

  • Efekt samoczyszczący
  • Łatwy w użyciu bez szorowania
  • Głęboko czyści i chroni w jednym kroku
  • Nie pozostawia plam
  • Efekt hydrofobowy
  • Długotrwały efekt
  • Nie zawiera parabenów, silikonów ani fosforanów

 

Zainteresował Cię ten produkt i chcesz nas o coś zapytać? Napisz do nas na naszym chacie, chętnie Ci odpowiemy.

 

Inne serie naszych produktów

Do góry