zrušit
produkt
produkt

Preparat do kominków

Szybko i bez szorowania usuwa osady ze spalin i sadzy

Uwielbiasz atmosferę i ciepło jakie daje kominek, ale jego szyba jest tak brudna, że ogień widać tylko oczami wyobraźni?
Mamy rozwiązanie!

 


Dostępność: Na magazynie

33,00 zł


Zaoszczędzenie czasu i energii
podczas sprzątania

Certyfikowane i biologicznie degradowalne

Długoterminowa ochrona powierzchni przed zanieczyszczeniem

Preparat do kominków przeznaczony jest do usuwania z powierzchni szkła i metali ekstremalnie odpornych zabrudzeń, osadów z sadzy i spalin, powstających podczas spalania. Produkt sprawdza się bez konieczności szorowania, a efekt widoczny jest natychmiast. Nanocząstki są tak małe, że przenikają przez zanieczyszczenia aż do powierzchni, gdzie wypełnią wszystkie nierówności i wyciągają nawet bardzo głęboko osadzone zanieczyszczenia. Preparat nie powoduje mechanicznych uszkodzeń powierzchni poprzez abrazję lub erozję. Jedna aplikacja bardzo szybko wyczyści, odnowi i konserwuje powierzchnię. Usuwa także zaczernienia powierzchni, dogłębnie ją czyszcząc.

 


 

 

Preparat ma postać cieczy. Aby jeszcze bardziej ułatwić pracę wyposażyliśmy go w wygodny atomizer, który ogranicza jego nadmierne zużycie. Przechowywany jest w matowej białej butelce, z plastiku odpornego na działanie środków chemicznych. Buteleczka ma ergonomiczny kształt, łatwo się trzyma w ręce i nie wyślizguje się. Atomizer wyposażony jest w blokadę zabezpieczającą przed otwarciem przez dzieci. Całe opakowanie jest zaprojektowane w taki sposób, aby nie przeciekało nawet po przewróceniu się.

 

 

250 ml

Instrukcje i skład

Dlaczego warto kupić?

  • Skuteczny nawet bez szorowania
  • Usuwa osady spalin, sadzę i inne zanieczyszczenia
  • Silnie skoncentowany
  • Nie zawiera parabenów, fosforanów ani silikonów
  • Nie uszkadza powierzchni
  • Łatwy w użyciu
  • Biodegradowalny

Zainteresował Cię ten produkt i chcesz nas coś zapytać? Napisz do nas na naszym chacie, chętnie Ci odpowiemy.

 

 

Inne serie naszych produktów

Do góry