zrušit
produkt
produkt

Preparat do kuchenek i piekarników

Bez szorowania szybko usuwa tłuszcz i przypalone resztki jedzenia.

Twoja kuchenka jest kandydatem do nagrody „najbardziej tłusta powierzchnia“ w Twoim w domu? Spędzasz godziny przy czyszczeniu jej, a wynik wciąż nie jest zadowalający?

Mamy rozwiązanie!

 


Dostępność: Na magazynie

33,00 zł


Zaoszczędzenie czasu i energii
podczas sprzątania

Certyfikowane i biologicznie degradowalne

Długoterminowa ochrona powierzchni przed zanieczyszczeniem

Preparat do kuchenek i piekarników jest przeznaczony do usuwania tłuszczu, olejów, oraz innych zapieczonych zabrudzeń biologicznych z powierzchni emaliowanych, metalowych, a także z tworzyw sztucznych. Bez szorowania usuniesz wszystkie te zabrudzenia i to dwa razy szybciej niż dotychczas. Dzięki użytej nanotechnologii wytworzy na powierzchni nano warstwę która utrudni osadzanie się brudu (efekt Kwiatu Lotosa - link z wytłumaczeniem tutaj), dzięki czemu późniejsze czyszczenie będzie jeszcze łatwiejsze i szybsze.

Możesz użyć do czyszczenia mikrofalówki, piekarnika konwekcyjno-parowego, na płyty szkło-ceramiczne, płyty indukcyjne, kuchenki gazowe. 

 


 

Instrukcja użycia: Zalecamy usunąć luźne zanieczyszczenia z powierzchni (ograniczy to znacznie zużycie środka). Zawsze przed aplikacją należy zwilżyć czyszczoną powierzchnię! Nanieś preparat równomiernie na powierzchnię i pozostaw na 5-10 minut by zadziałał. Następnie zetrzyj brud gąbką lub ściereczką z mikrofibry. Po wyczyszczeniu dokładnie opłucz wodą, w razie potrzeby powtórz czynność. Ze względu na szeroką gamę zastosowań zalecamy przed aplikacją wykonać TEST na małej powierzchni celem skontrolowania reakcji czyszczonej powierzchni na środek.

 


 

Preparat ma postać cieczy. Aby jeszcze bardziej ułatwić pracę wyposażyliśmy go w wygodny atomizer, który ogranicza jego nadmierne zużycie. Przechowywany jest w matowej białej butelce, z plastiku odpornego na działanie środków chemicznych. Buteleczka ma ergonomiczny kształt, łatwo się trzyma w ręce i nie wyślizguje się. Atomizer wyposażony jest w blokadę zabezpieczającą przed otwarciem przez dzieci. Całe opakowanie jest zaprojektowane w taki sposób, aby nie przeciekało nawet po przewróceniu się.

 

250 ml

Instrukcje i skład

Dlaczego warto kupić?

  • Aż do 80% wyższa wydajność w porównaniu do tradycyjnych środków
  • Dzięki bardzo niskiemu zużyciu butelka wystarczy na dłużej
  • Nie uszkadza czyszczonej powierzchni (nie abrazyjny)
  • Wyczyszczona powierzchnia pozostaje bezpieczna dla żywności
  • Długotrwający efekt
  • Ułatwa i skraca czas późniejszego sprzątania
  • Biodegradowalny
  • Bez parabenów, silikonów, chloru, neurotoksyn

 

 

Zainteresował Cię ten produkt i chcesz nas coś zapytać? Napisz do nas na naszym chacie, chętnie Ci odpowiemy.

 

Inne serie naszych produktów

Do góry