zrušit

Preparat do czyszczenia osadów z naczyń

Usunie nawet bardzo oporny tłuszcz i przypalenia z powierzchni naczyń

Twoje garnki straciły swój pierwotny kolor? Szorujesz przypalenizny z ich powierzchni druciakiem, efektu prawie nie widać a garnki są porysowane?

Usuń przypalenia z powierzchni naczyń szybko, efektywnie i z minimalnym wysiłkiem.


Dostępność: Na magazynie

38,00 zł


Zaoszczędzenie czasu i energii
podczas sprzątania

Certyfikowane i biologicznie degradowalne

Długoterminowa ochrona powierzchni przed zanieczyszczeniem

Preparat do czyszczenia osadów z naczyń przeznaczony jest do usuwania bardzo opornego brudu oraz osadów z tłuszczu z powierzchni ze stali nierdzewnej oraz emalii. Produkt jest wydajny nawet bez szorowania powierzchni. Nie powoduje mechanicznych uszkodzeń powierzchni poprzez abrazję lub erozję. Już jedna aplikacja bardzo szybko i skutecznie wyczyści, odnowi i zakonserwuje powierzchnię. Usuwa także zaczernienia powierzchni, dogłębnie ją czyszcząc.

 


 

Instrukcja użycia: Zalecamy usunąć luźne zanieczyszczenia z powierzchni (ograniczy to znacznie zużycie środka). Zawsze przed aplikacją należy zwilżyć czyszczoną powierzchnię! Nanieś preparat równomiernie na powierzchnię i pozostaw na 5-10 minut by zadziałał. Następnie zetrzyj brud gąbką lub ciereczką z mikrofibry. Po wyczyszczeniu dokładnie opłucz wodą, w razie potrzeby powtórz czynność. Ze względu na szeroką gamę zastosowań zalecamy przed aplikacją wykonać TEST na małej powierzchni celem skontrolowania reakcji czyszczonej powierzchni na środek.

 


 

Preparat ma postać cieczy. Aby jeszcze bardziej ułatwić pracę wyposażyliśmy go w wygodny atomizer, który ogranicza jego nadmierne zużycie. Przechowywany jest w matowej białej butelce, z plastiku odpornego na działanie środków chemicznych. Buteleczka ma ergonomiczny kształt, łatwo się trzyma w ręce i nie wyślizguje się. Atomizer wyposażony jest w blokadę zabezpieczającą przed otwarciem przez dzieci. Całe opakowanie jest zaprojektowane w taki sposób, aby nie przeciekało nawet po przewróceniu się.

250 ml

Instrukcje i skład

Dlaczego warto kupić?

  • Wysoka skuteczność dzięki dużej koncentracji
  • Skuteczny nawet bez szorowania
  • Łatwy w użyciu
  • Atestowany do użycia w przemyśle spożywczym
  • Nie niszczy powierzchni
  • Nie zawiera parabenów, silikonów ani fosforanów

 

Zainteresował Cię ten produkt i chcesz nas coś zapytać? Napisz do nas na naszym chacie, chętnie Ci odpowiemy.

 

 

Inne serie naszych produktów

Do góry