zrušit
produkt
produkt

Preparat do skóry

Regeneruję skórę, przywraca miękkość i elastyczność, ożywia barwy

Kochasz delikatność i miękkość skóry? Niestety twój fotel skórzany już nie jest taki miękki i delikatny?

Mamy rozwiązanie! Przywróć skórze elastyczność, miękkość i delikatność przy użyciu Preparatu Alori do skóry.


Dostępność: Na magazynie

79,00 zł


Zaoszczędzenie czasu i energii
podczas sprzątania

Certyfikowane i biologicznie degradowalne

Długoterminowa ochrona powierzchni przed zanieczyszczeniem

WSKAZÓWKA: Alori Preparat do skóry możesz użyć do wszystkich wyrobów skórzanych np.: meble wykonane z prawdziwej skóry, torebki, skórzane ubrania, fotele samochodowe, dodatki do motocykla, kombinezony, paski, akcesoria do jazdy konnej, itp.

Środek czyszczący do skóry jest aktywną substancją czyszczącą. W jedynym działaniu łatwo wyczyścisz zanieczyszczenia, usuniesz plamy, wrócisz sztucznej skórze elastyczność i delikatność, odnowisz kolory. Zawarte nanocząstki przenikną i do najmniejszych nierówności w skórze, gdzie rozłożą nawet głęboko osadzone zanieczyszczenia. W porównaniu do zwykłych środków czyszczących, które zanieczyszczenia pozostawiają w szczelinach i porach skóry, czyści dogłębnie i rozpuszczony brud wyciąga na powierzchnię, skąd łatwo go usuniesz. Ma przyspieszone wysychanie, co znacznie oszczędzi Twój czas. Nie pozostawia śladów, wyczyszczona powierzchna nie jest tłusta, jest elastyczna i wyraźnie wydłuża się jej żywotność. Jest bezpieczny do wszystkich gatunków skóry i ma przyjemny zapach.


 


 

Instrukcja użycia:  Nanieś równomiernie na powierzchnię przy pomocy atomizera. Zostaw na 5-10 minut by zadziałał, w zależności od poziomu zanieczyszczenia. Możesz użyć delikatnej szczoteczki, czym wyraźnie zwiększysz skuteczność. Rozpuszczony brud zbieraj okrężnym ruchem przy pomocy gąbki, następnie wytrzyj do sucha ściereczką z mikrofibry. W razie potrzeby powtórz czynność. Po wyczyszczeniu zalecamy użycie impregnatu do skóry.

 


 

Preparat do skóry Alori ma postać cieczy. Aby jeszcze bardziej ułatwić pracę wyposażyliśmy go w wygodny atomizer, który ogranicza jego nadmierne zużycie. Buteleczka ma ergonomiczny kształt, łatwo się trzyma w ręce i nie wyślizguje się. Atomizer wyposażony jest w blokadę zabezpieczającą przed otwarciem przez dzieci. Całe opakowanie jest zaprojektowane w taki sposób, aby nie przeciekało nawet po przewróceniu się.

Dla jeszcze skuteczniejszego i doskonalszego czyszczenia skóry użyj naszej nano gąbki, którą do tego produktu otrzymasz w prezencie DARMOWO.

250 ml

Instrukcje i skład

Dlaczego warto kupić?

  • Czyści delikatnie nie uszkadzając powierzchni
  • Efekt antystatyczny
  • Efekt antybakteryjny
  • Przyjemny zapach
  • Łatwy w użyciu
  • Nie zawiera silikonów, parabenów ani fosforanów
  • Biodegradowalny
  • Wydłuża żywotność skóry

Zainteresował Cię ten produkt i chcesz nas coś zapytać? Napisz do nas na naszym chacie, chętnie Ci odpowiemy.

 

 

Inne serie naszych produktów

Do góry