zrušit
produkt
produkt

Preparat do skóry ekologicznej

Czyści, przywraca miękkość, ożywia barwy

Zregeneruj, przywróć delikatność i kolor sztucznej skóry w Twoim domu.


Dostępność: Na magazynie

73,00 zł


Zaoszczędzenie czasu i energii
podczas sprzątania

Certyfikowane i biologicznie degradowalne

Długoterminowa ochrona powierzchni przed zanieczyszczeniem

Preparat do skóry ekologicznej jest aktywną substancją czyszczącą o wysokich właściwościach regeneracujnych i odżywczych, opracowanym w nowoczesnej technologii. W jedynym działaniu łatwo wyczyścisz zanieczyszczenia, usuniesz plamy, wrócisz sztucznej skórze elastyczność i delikatność, odnowisz kolory. W porównaniu do zwykłych środków czyszczących, które zanieczyszczenia pozostawiają w szczelinach i porach skóry, czyści dogłębnie i rozpuszczony brud wyciąga na powierzchnię, skąd łatwo go usuniesz. Dodatkowo wytworzy na powierzchni niewidzialną ochronną nano warstwę, która ma efekt samooczyszczający. Nie pozostawia śladów na czyszczonej powierzchni i ma przyspieszone wysychanie.


 


 

Instrukcja użyca: Lekko zwilż powierzchnię. Nanieś na powierzchnię przy pomocy atomizera i zostaw na 5-10 minut by zadziałał, w zależności od poziomu zanieczyszczenia. Do opornego brudu użyj delikatnej szczotki i zrób pianę aktywną, tą następnie zetrzyj ściereczką z mikrofibry. Przy mniejszym zabrydzeniu pozostaw by zadziałał i zetrzyj do sucha ściereczką z mikrofibry. Po wyczyszczeniu zalecamy użyć impregnatu do skóry ekologicznej.

 


 

Preparat do skóry ekologicznej ma postać cieczy. Aby jeszcze bardziej ułatwić pracę wyposażyliśmy go w wygodny atomizer, który ogranicza jego nadmierne zużycie. Przechowywany jest w matowej białej butelce, z plastiku odpornego na działanie środków chemicznych. Buteleczka ma ergonomiczny kształt, łatwo się trzyma w ręce i nie wyślizguje się. Atomizer wyposażony jest w blokadę zabezpieczającą przed otwarciem przez dzieci. Całe opakowanie jest zaprojektowane w taki sposób, aby nie przeciekało nawet po przewróceniu się.


 

250 ml

Instrukcje i skład

Dlaczego warto kupić?

  • Przyspieszone wysychanie
  • Nie zawiera alkoholu, parabenów, fosforanów i silikonów
  • Zawiera nanocząstki
  • Nie pozostawia śladów
  • Efekt antystatyczny
  • Czyści i regeneruje w jednym działaniu
  • 100% biodegradowalny

 

Zainteresował Cię ten produkt i chcesz nas coś zapytać? Napisz do nas na naszym chacie, chętnie Ci odpowiemy. 

 

Inne serie naszych produktów

Do góry