zrušit
produkt
produkt

Preparat do posadzek i fug

Wyczyści bez szorowania nie tylko osady z kamienia

Posadzki w Twojej łazience zostały pogrzebane pod kamieniem i innymi osadami? Fugi są ciemne i brudne?

Mamy proste rozwiązanie!


Dostępność: Na magazynie

40,00 zł


Zaoszczędzenie czasu i energii
podczas sprzątania

Certyfikowane i biologicznie degradowalne

Długoterminowa ochrona powierzchni przed zanieczyszczeniem

Preparat do czyszczenia posadzek i fug przeznaczony jest do usuwania kamienia i osadów wapiennych z ceramiki, kamienia, marmuru, glazury i posadzek. Produkt jest skuteczny nawet bez szorowania, nie powoduje mechanicznych uszkodzeń powierzchni poprzez abrazję i erozję. Już po jednej aplikacji bardzo szybko usuwa brud, czyści i konserwuje powierzchnię. Głęboko penetruje powierzchnię usuwając w ten sposób zaczernienia. Dzięki zawartym nanocząstkom przenika przez osad kamienia wodnego i dostaje się do wszystkich nierówności powierzchni, którą perfekcyjnie czyści.

Z Preparatem Alori do czyszczenia posadzek i fug usuniesz: biologiczne zanieczyszczenia, efekty oksydacji, kamień wodny, tłuszcz, glony, sinice, mchy

 


 

Instrukcja użycia: Zalecamy usunąć luźne zanieczyszczenia z powierzchni (ograniczy to znacznie zużycie środka). Zawsze przed aplikacją należy zwilżyć czyszczoną powierzchnię! Nanieś żel na gąbkę. Za pomocą gąbki nanieś żel na powierzchnię i pozostaw na 5-10 minut by zadziałał (w przypadku silnych osadów możemy użyć szczotki). Po wyczyszczeniu dokładnie opłucz wodą i pozostaw do wyschnięcia. Nie pozostawia śladów po płukaniu. W razie potrzeby powtórz czynność. Ze względu na szeroką gamę zastosowań zalecamy przed aplikacją wykonać TEST na małej powierzchni celem skontrolowania reakcji czyszczonej powierzchni na środek.

 


 

 

Preparat ma postać cieczy. Aby jeszcze bardziej ułatwić pracę wyposażyliśmy go w wygodny atomizer, który ogranicza jego nadmierne zużycie. Przechowywany jest w matowej białej butelce, z plastiku odpornego na działanie środków chemicznych. Buteleczka ma ergonomiczny kształt, łatwo się trzyma w ręce i nie wyślizguje się. Atomizer wyposażony jest w blokadę zabezpieczającą przed otwarciem przez dzieci. Całe opakowanie jest zaprojektowane w taki sposób, aby nie przeciekało nawet po przewróceniu się.

WSKAZÓWKA: Aby zapobiec ponownemu osadzaniu kamienia użyj Alori Pakiet ochrona płytek i posadzek“. Zawiera on 1x Preparat do posadzek i fug + 1x Nano ochrona posadzek i płytek 100ml + 1x Preparat do czyszczenia powierzchni impregnowanych 250ml. Aplikacja zapewni wytworzenie niewidzialnej ochronnej nano warstwy na powierzchni. Ta warstwa zapobiegnie osadzaniu kamienia i zanieczyszczeń, ma działanie antybakteryjne i samooczyszczające. Właściwie pielęgnowana zachowuje swoje właściwości nano ochronne przez minimalnie 12 miesięcy.

250 ml

Instrukcje i skład

Dlaczego warto kupić?

  • Nie uszkadza czyszczonej powierzchni
  • O 80% skuteczniejszy w porównaniu do tradycyjnych środków
  • Łatwy w użyciu
  • Skuteczny nawet bez szorowania
  • Zapobiega ponownemu osadzaniu się kamienia
  • Nie zawiera parabenów, fosforanów ani silikonów
  • Biodegradowalny

 

Zainteresował Cię ten produkt i chcesz nas coś zapytać? Napisz do nas na naszym chacie, chętnie Ci odpowiemy.

 

 

Inne serie naszych produktów

Do góry