zrušit
produkt
produkt

Preparat do glazury

Bez szorowania usuwa nawet głęboki brud

Wciąż myślisz nad tym jak porządnie wyczyścić płytki podłogowe w łazience? Ten uciążliwy brud, który nie chce zniknąć nawet przy użyciu mocy (mamy na myśli szczotkę).

Mamy dla Ciebie proste rozwiązanie.


Dostępność: Na magazynie

38,00 zł


Zaoszczędzenie czasu i energii
podczas sprzątania

Certyfikowane i biologicznie degradowalne

Długoterminowa ochrona powierzchni przed zanieczyszczeniem

Preparat do glazury przeznaczony jest do usuwania zanieczyszczeń z ceramiki, granitu, kamienia oraz marmuru. Preparat jest skuteczny w działaniu nawet bez szorowania, co zapobiega mechanicznym uszkodzeniom czyszczonych powierzchni. Już po jednej aplikacji dokładnie usuwa brud, czyści i konserwuje. Usuwa zaczernienia i głęboko penetruje powierzchnię. Dzięki zawartym nanocząstkom przenika przez osad kamienia wodnego i dostaje się do wszystkich nierówności powierzchni, którą nie tylko perfekcyjnie czyści, ale również tworzy na jej powierzchni niewidzialną warstwę, która ma efekt samooczyszczający.

Bardzo efektywne usuwa zanieczyszczenia biologiczne, z procesów utleniania oraz smogu, zanieczyszczenia minerale, osady wapienne, osady z soli, a także zabrudzenia takie jak sinice, mchy, owady oraz kwaśny tłuszcz.

 


 

Instrukcja użycia: Zalecamy usunąć luźne zanieczyszczenia z powierzchni (ograniczy to znacznie zużycie środka). Zawsze przed aplikacją należy zwilżyć czyszczoną powierzchnię! Nanieś żel na gąbkę. Za pomocą gąbki nanieś żel na powierzchnię i pozostaw na 5-10 minut by zadziałał (w przypadku silnych osadów możemy użyć szczotki). Po wyczyszczeniu dokładnie opłucz wodą. Ze względu na szeroką gamę zastosowań zalecamy przed aplikacją wykonać TEST na małej powierzchni celem skontrolowania reakcji czyszczonej powierzchni na środek.

 


 

 

Preparat ma postać cieczy. Aby jeszcze bardziej ułatwić pracę wyposażyliśmy go w wygodny atomizer, który ogranicza jego nadmierne zużycie. Przechowywany jest w matowej białej butelce, z plastiku odpornego na działanie środków chemicznych. Buteleczka ma ergonomiczny kształt, łatwo się trzyma w ręce i nie wyślizguje się. Atomizer wyposażony jest w blokadę zabezpieczającą przed otwarciem przez dzieci. Całe opakowanie jest zaprojektowane w taki sposób, aby nie przeciekało nawet po przewróceniu się.

 

250 ml

Instrukcje i skład

Dlaczego warto kupić?

  • Skuteczny nawet bez szorowania
  • Zawiera nanocząstki
  • Nie uszkadza czyszczonej powierzchni
  • Bardzo łatwy w użyciu
  • Niższe zużycie + butelka starcza na dłużej
  • Nie zawiera parabenów, fosforanów ani silikonów
  • Efekt samooczyszczający

 

Zainteresował Cię ten produkt i chcesz nas coś zapytać? Napisz do nas na naszym chacie, chętnie Ci odpowiemy.

 

 

 

Inne serie naszych produktów

Do góry