zrušit
produkt
produkt

Preparat do tekstyliów i tapicerki

Czyści, regeneruje, przywraca sprężystość włókien i ożywia kolory


Twoja kanapa przypomina mozaikę najróżniejszych plam? Twoje ulubione krzesło nosi już widoczne oznaki zużycia?

Przywróć ich pierwotny wygląd!


Dostępność: Na magazynie

35,00 zł


Zaoszczędzenie czasu i energii
podczas sprzątania

Certyfikowane i biologicznie degradowalne

Długoterminowa ochrona powierzchni przed zanieczyszczeniem

WSKAZÓWKA: Preparat do czyszczenia tapicerki Alori można używać do usuwania plam z odzieży, torebek, obrusów, zasłon, mebli tapicerowanych, poduszek, pościeli, foteli samochodowych i wielu innych.


Preparat do czyszczenia tapicerki to aktywna substancja czyszcząca z regenerującą ochroną włókien, produkowana w nowej technologii. Już jedna aplikacja usuwa zabrudzenia, plamy, przywraca pierwotną sprężystość włókien oraz ożywia kolory. W odróżnieniu od tradycyjnych środków czystości, które głęboko osadzony brud pozostawiają na dnie materiału, nano preparat do czyszczenia tapicerki czyści włókna na całej ich długości, a rozpuszczone zabrudzenia wyciąga na powierzchnię skąd można je łatwo usunąć. Szybko wysycha co znacznie skraca czas pracy. Nadaje się do tekstyliów tkanych i nietkanych, mikrowłókien, dywanów, obić, materiałów, włókien technicznych.

 

Usuniesz: tłuszcz, czekoladę, przetwory mleczne, ogólne zanieczyszczenia, ludzki pot, nikotynę, zażółknięcia, zgniliznę itp. Usuwa również mocz i tłuste plamy spowodowane przez zwierzęta.


 


 

Instrukcja użyca: Lekko zwilż powierzchnię. Nanieś na powierzchnię przy pomocy atomizera i zostaw na 5-10 minut by zadziałał, w zależności od poziomu zanieczyszczenia. Do opornego brudu użyj delikatnej szczotki i zrób pianę aktywną, tą następnie zetrzyj ściereczką z mikrofibry. Przy mniejszym zabrydzeniu pozostaw by zadziałał i zetrzyj do sucha ściereczką z mikrofibryZe względu na szeroką gamę zastosowań zalecamy przed aplikacją wykonać TEST na małej powierzchni celem skontrolowania reakcji czyszczonej powierzchni na środek. 

 


 

Preparat ma postać cieczy. Aby jeszcze bardziej ułatwić pracę wyposażyliśmy go w wygodny atomizer, który ogranicza jego nadmierne zużycie. Przechowywany jest w matowej białej butelce, z plastiku odpornego na działanie środków chemicznych. Buteleczka ma ergonomiczny kształt, łatwo się trzyma w ręce i nie wyślizguje się. Atomizer wyposażony jest w blokadę zabezpieczającą przed otwarciem przez dzieci. Całe opakowanie jest zaprojektowane w taki sposób, aby nie przeciekało nawet po przewróceniu się.

250 ml

Instrukcje i skład

Dlaczego warto kupić?

  • Przyspieszone wysychanie
  • Oszczędza Twój czas
  • Szerokie możliwości zastosowania
  • Nie zawiera alkoholu, parabenów, fosforanów i silikonów
  • Nie pozostawia śladów
  • Dogłębnie czyści

Zainteresował Cię ten produkt i chcesz nas o coś zapytać? Napisz do nas na naszym chacie, chętnie Ci odpowiemy.

 

 

 

Inne serie naszych produktów

Do góry