zrušit
produkt
produkt

Preparat do czyszczenia okien

Bez użycia wody usuwa zabrudzenia, zapobiega ponownemu osadzaniu zabrudzeń i zapewnia wysoki połysk

Mycie okien jest Twoim koszmarem? Ciągniesz ciężkie wiadro z wodą, ale okna wciąż nie da się wypolerować tak, żeby nie została na nim ani jedna smuga?

Spróbuj inaczej.

 


Dostępność: Na magazynie

42,00 zł


Zaoszczędzenie czasu i energii
podczas sprzątania

Certyfikowane i biologicznie degradowalne

Długoterminowa ochrona powierzchni przed zanieczyszczeniem

WSKAZÓWKA: możesz stosować na wszystkie szklane powierzchnie w Twoim domu oraz szyby samochodu włącznie z szybą przednią

 


 

 

Preparat przeznaczony jest do kompleksowego utrzymania okien w czystości (możemy nim czyścić zarówno szyby jak i ramy). Wyjątkowe jest to, że do mycia okien nie potrzebujesz już żadnej wody. Do doskonałego umycia i wypolerowania okien wystarczy Ci ścierka (najlepiej z mikrofibry) i butelka tego produktu. Po prostu nanieś preparat na okno, rozprowadź mokrą ścierką i mokre okno wypoleruj suchą ścierką. Jeśli produkt zdążył wyschnąć przed wypolerowaniem, zmocz ponownie okno w tym miejscu i wypoleruj do sucha. W tej chwili masz już umyte i wypolerowane okno. Bonusem jest zawarcie w składzie wosków, które są odporne na wodę (efekt niewidzialnych wycieraczek). Dlatego kiedy pada deszcz, nie pozostaną na oknach nieestetyczne smugi z kropli deszczowych. Na powierzchni wytworzy się bardzo cienka, niewidzialna, hydrofobowa warstwę chroniąca przed późniejszem zanieczyszczeniem, przyklejeniem owadów, odciskami rąk, osadzaniu się powłok i oksydacji. Nanocząsteczki (o rozmiarze jednej miliardowej metra) zawarte w tym produkcie wnikają do porów szkła i wygładzają jego powierzchnię. Skutkiem czego zanieczyszczenia nie mogą dobrze przylgnąć. 

Butelka wystarcza na wyczyszczenie 16m2.

 


 

 

Preparat ma postać cieczy. Aby jeszcze bardziej ułatwić pracę wyposażyliśmy go w wygodny atomizer, który ogranicza jego nadmierne zużycie. Przechowywany jest w matowej białej butelce, z plastiku odpornego na działanie środków chemicznych. Buteleczka ma ergonomiczny kształt, łatwo się trzyma w ręce i nie wyślizguje się. Atomizer wyposażony jest w blokadę zabezpieczającą przed otwarciem przez dzieci. Całe opakowanie jest zaprojektowane w taki sposób, aby nie przeciekało nawet po przewróceniu się.

250 ml

Instrukcje i skład

Dlaczego warto kupić?

  • Nie wymaga użycia wody
  • Bardzo łatwa aplikacja
  • Skraca czas mycia okien o połowę
  • Chroni przed ponownym zabrudzeniem (efekt hydrofobowy)
  • Możesz stosować również do mycia ram
  • Zapewnia wysoki połysk
  • Niskie zużycie
  • Bez spłukiwania
  • Nie zawiera parabenów, silikonów ani fosforanów
  • Biodegradowalny

 

Zainteresował Cię ten produkt i chcesz nas o coś zapytać? Napisz do nas na naszym chacie, chętnie Ci odpowiemy.

 

 

Inne serie naszych produktów

Do góry