zrušit

Preparat do polerowania mebli

Czyści i zapobiega ponownemu osiadaniu kurzu

Czy Twoje tracą piękno i blask pod nieustannie osadzającą się warstwą kurzu? Chcesz żeby były lśniące nawet bez ciągłego odkurzania?


Dostępność: Na magazynie

31,99 zł


Zaoszczędzenie czasu i energii
podczas sprzątania

Certyfikowane i biologicznie degradowalne

Długoterminowa ochrona powierzchni przed zanieczyszczeniem

Preparat do polerowania mebli Alori został stworzony specjalnie do pielęgnacji drewnianych, lakierowanych i syntetycznych powierzchni. Już jedna aplikacja czyści, odnawia i przywraca pierwotny wygląd, tworząc antystatyczną ochronę przeciw osiadaniu kurzu i pozostałych zabrudzeń. Powstała warstwa zapobiega mnożeniu się bakterii, pleśni oraz tworzy higieniczną powierzchnię. Czyszczone powierzchnie są wolne od tłustych plam, delikatne, a ich żywotność zdecydowanie wydłuża się. Efekt antystatyczny wyraźnie ułatwia późniejszą pielęgnację.

 


 

 

Preparat ma postać cieczy. Aby jeszcze bardziej ułatwić pracę wyposażyliśmy go w wygodny atomizer, który ogranicza jego nadmierne zużycie. Przechowywany jest w matowej białej butelce, z plastiku odpornego na działanie środków chemicznych. Buteleczka ma ergonomiczny kształt, łatwo się trzyma w ręce i nie wyślizguje się. Atomizer wyposażony jest w blokadę zabezpieczającą przed otwarciem przez dzieci. Całe opakowanie jest zaprojektowane w taki sposób, aby nie przeciekało nawet po przewróceniu się.

250 ml

Instrukcje i skład

Dlaczego warto kupić?

  • Efekt antystatyczny
  • Nadaje powierzchniom wysoki połysk
  • Tworzy powierzchnię higieniczną
  • Ogranicza osiadanie kurzu
  • Długotrwały efekt
  • Nie zawiera parabenów, silikonów ani fosforanów
  • Biodegradowalny

 

Zainteresował Cię ten produkt i chcesz nas coś zapytać? Napisz do nas na naszym chacie, chętnie Ci odpowiemy.

 

 

Inne serie naszych produktów

Do góry