Dlaczego warto używać środków Alori w domu?

Często dostajemy pytania: „Czym różnią się wasze produkty od tych, które mogę kupić w drogerii?”.

 

Zainspirowało nas to do stworzenia artykułu o podstawowych różnicach między produktami Alori a tymi łatwo dostępnymi środkami w drogeriach
(w tym artykule nie bierzemy pod uwagę środków: ekologicznych i bio). 

 

Czym więc różnią się nasze produkty?

Dzielić:

messanger whatsup

1. NIE SĄ TOKSYCZNE

Możesz nie zdawać sobie sprawy z tego, ile niebezpiecznych chemikaliów zawierają środki czyszczące dostępne na rynku. Substancje te dostają się do organizmu podczas kontaktu z naszą skórą czy przy wdychaniu. Używając ich, zagrażamy nie tylko sobie, ale także naszym bliskim, zwierzętom, roślinom i środowisku. Produkty Alori nie zawierają substancji rakotwórczych, neurotoksyn, parabenów, ftalanów, substancji zaburzających gospodarkę hormonalną ani innych niebezpiecznych substancji.

2. SĄ W 100% BIODEGRADOWALNE

Myślimy nie tylko o twoim domu, ale o całej planecie. Nasze produkty są biodegradowalne, dzięki czemu możesz ich używać nie powodując negatywnego wpływu na środowisko. Nie stanowią żadnego niebezpieczeństwa w przypadku dostania się do wody, gleby czy roślin.

3. SĄ O 80% SKUTECZNIEJSZE

Jak to możliwe? Dzięki formule zawierającej nanocząsteczki, które przenikają przez warstwę brudu i dostają się, aż do mikroskopijnych pęknięć i zagięć jakiejkolwiek powierzchni. Rozpuszczają brud i „wyciągają” go na powierzchnię, gdzie z łatwością można go usunąć bez konieczności mechanicznego szorowania. Dzięki swoim właściwościom oszczędzają czas i ułatwiają codzienne sprzątanie.

4. MAJĄ UNIKATOWY DESIGN

Nasze produkty są inne czego odzwierciedleniem jest również ich design. Prostota, efektywność i minimalizm to cechy odpowiadające nie tylko wyglądowi produktów ale również ich działaniu. Większość środków czyszczących na rynku niepotrzebnie ma zbyt duże opakowania, które zajmują ogromną ilość miejsca w domu w związku z czym trudno je przechowywać. Ponadto przyczyną większości wypadków związanych z nieodpowiednim obchodzeniem się ze środkami czystości są bardzo atrakcyjne, kolorowe opakowania zachęcające do zakupu, które potem niepotrzebnie przyciągają uwagę zwłaszcza małych dzieci. Zdajemy sobie sprawę, że jest to bardzo niebezpieczne, dlatego nasz design jest nieszkodliwy.

5. SĄ PRODUKOWANE W CZECHACH

Nasze środki produkujemy na miejscu, gdzie mamy nad nimi bezpośrednią kontrolę. Chcemy nadzorować każdy etap procesu produkcji oraz czuwać nad dokładnym składem naszych produktów. Dzięki temu możemy je zmieniać i dostosowywać do potrzeb Klientów. 

6. MAJĄ SUBTELNY ZAPACH

W odróżnieniu od większości produktów dostępnych na rynku nasze środki nie posiadają silnego zapachu. Dlaczego? Większość zapachów stosowanych w innych produktach to syntetyczne związki, które pochodzą z ropy naftowej. Zostało potwierdzone, że wiele z nich to toksyny czy związki o działaniu rakotwórczym. Niestety naturalne olejki eteryczne, których chcieliśmy użyć w produkcji, wpływają niekorzystnie na formułę produktu i niszczą jego skuteczność. Nasze produkty są bezzapachowe bądź mają bardzo delikatny zapach. Zależy nam na tym, aby w trakcie sprzątania, nie narażać naszych Klientów na wdychanie substancji rakotwórczych.

7. NIE ZAWIERAJĄ BARWNIKÓW

W naszych produktach nie znajdziesz syntetycznych barwników. Są to bezbarwne płyny lub żele. Zdecydowaliśmy się na takie rozwiązanie z tego samego powodu, co w kwestii zapachów. Barwniki są w większości przypadków substancjami niebezpiecznymi i nie chcemy mieć ich w składzie naszych produktów.

Mamy nadzieję, że odpowiedzieliśmy na postawione na początku pytanie, a może nawet nakłoniliśmy Cię do wypróbowania naszych produktów w swojej kuchni, łazience czy salonie.

 

Produkty powiązane

ZALETY
PRODUKTÓW
ALORI

80%

Aż o 80% większa skuteczność
niż zwykłe środki czystości

Nietoksyczne
i biodegradowalne

Unikalna
formuła

Bezpieczne i przyjazne
dla środowiska

Produkowane
w Czechach