Jak pokonać kamień wodny?

Raz na zawsze pozbądź się nieprzyjemnego osadu, który powraca po każdym sprzątaniu. Z naszymi produktami nie tylko usuniesz kamień wody ze swojej łazienki i kuchni, ale także spowolnisz jego ponowne osadzanie się! Przekonaj się, jakie to proste. 

Dzielić:

messanger whatsup

Jak powstaje kamień wodny?

Kamień wodny powstaje w wyniku osadzania się minerałów zawartych w wodzie na różnych powierzchniach, przeważnie w łazience czy kuchni. Wybierając odpowiednią metodę walki z kamieniem wodnym, należy wziąć pod uwagę o jaką powierzchnię chodzi. Nie każda metoda będzie odpowiednia do każdej powierzchni.

Standardowe środki do usuwania kamienia

Kamień wodny w większości przypadków można usunąć używając jedynie octu, soku z cytryny czy soli, jest to jednak działanie krótkotrwałe. Standardowe środki co prawda usuną kamień wodny, ale w żaden sposób nie ochronią powierzchni przed jego dalszym osadzaniem. W ten sposób kamień wodny może ponownie pojawić się w miejscach, w których dochodzi do częstego kontaktu z wodą, już kilka dni po jego uprzednim usunięciu.

Skuteczność NANO produktów

Środki czystości z NANO efektem to rewolucja w walce z kamieniem wodnym. Nanocząsteczki przenikają do mikroskopijnych pęknięć i zagięć jakiejkolwiek powierzchni. Rozpuszczają kamień wodny i „wyciągają” go na powierzchnię, gdzie z łatwością można go usunąć bez konieczności mechanicznego szorowania. Po usunięciu kamienia wodnego, powstaje ochronna NANO warstwa, która doskonale ujednolica czyszczoną powierzchnię i sprawia, że jest ona idealnie gładka. Dzięki temu nowe zanieczyszczenia nie pojawiają się na powierzchni z taką łatwością, co nie tylko wydłuża interwały między kolejnymi czyszczeniami, ale też sprawia, że samo czyszczenie jest szybsze i łatwiejsze. Przy kolejnym myciu spokojnie wystarczy już tylko woda. W trakcie opracowywania środków czystości Alori położyliśmy ogromny nacisk nie tylko na ich skuteczność, ale także na to aby były łatwe i bezpieczne w użyciu. Alori Środek do usuwania kamienia wodnego PREMIUM posiada rewolucyjną żelową konsystencję. Dzięki niej środek nie ścieka zaraz po aplikacji co pozwala usunąć osad również z pionowych powierzchni.

Zasady działania środków czystości z NANO efektem.

Zasady działania produktów Alori do czyszczenia i ochrony powierzchni opiera się na tzw. efekcie lotosu i jego właściwościach. Nanocząsteczki tworzą na powierzchni niewidoczną warstwę, która ma silne właściwości samoczyszczące. Właściwości paroprzepuszczalne materiału są zachowane, ponieważ nanocząsteczki nie przylegają do powierzchni za pomocą spoiwa, ale za pomocą wiązań chemicznych i sił magnetycznych. Dzięki temu NANO warstwa ochronna jest odporna na: mróz i wilgoć, nagłe zmiany temperatur czy działanie substancji chemicznych. Warstwa ochronna zanika wyłącznie pod wpływem mechanicznego zużycia bądź postępującym wietrzeniem, dlatego z czasem należy ją odnawiać.

Jak działa standardowy środek?

gif1

Jak działa NANO środek?

gif2

Wypróbuj NANO Środek do usuwania kamienia wodnego PREMIUM i odkryj siłę nanotechnologii.

Produkty powiązane

ZALETY
PRODUKTÓW
ALORI

80%

Aż o 80% większa skuteczność
niż zwykłe środki czystości

Nietoksyczne
i biodegradowalne

Unikalna
formuła

Bezpieczne i przyjazne
dla środowiska

Produkowane
w Czechach