Ochrona płytek

 • Łazienka
 • spray100 ml

Nie chcesz dłużej walczyć z kamieniem wodnym w swojej łazience? Szukasz rozwiązania, które nie będzie wymagać mechanicznego szorowania? Pozbądź się kamienia wodnego raz na zawsze bez zbędnego wysiłku. 

Dzięki wykorzystaniu nanotechnologii czyszczenie najtrudniejszych zabrudzeń staje się łatwiejsze i szybsze, a także skuteczniejsze nawet o 80%.

 

Uwolnij swoją łazienkę od brudu i bakterii bez długich godzin spędzonych na sprzątaniu i szorowaniu. 

free deliveryDostawa już od 7.9 zł. Przy zamówieniu za ponad 249 zł zyskujesz darmową dostawę!

185,49 zł

Dostępność: W MAGAZYNIE ?

Opis produktu

NANO Zestaw: Ochrona płytek pozwala w 3 krokach uzyskać doskonałą ochronę: szklanej ceramiki, emalii, marmuru i porcelany przed wodą, brudem i kamieniem wodnym. Co to oznacza?

Nigdy więcej grubych warstw kamienia wodnego i brudu na twoich płytkach. Dzięki wykorzystaniu nanotechnologii już po pierwszym użyciu na zabezpieczonej powierzchni tworzy się niewidoczny film o właściwościach samoczyszczących. Powstała warstwa tworzy całkowicie gładką i idealnie równą powierzchnię, na której nie może osadzać się kamień, rdza, mineralne osady czy brud (efekt lotosu). Zapewnia ochronę przed rozwojem: bakterii, mchu, grzybów i glonów pokrywając powierzchnię higieniczną powłoką. Po zastosowaniu NANO ochrony czyszczenie będzie łatwiejsze oraz znacznie krótsze, dzięki czemu odzyskasz stracony wcześniej czas. Przy odpowiedniej pielęgnacji NANO ochrona utrzymuje się na powierzchni przez 12 miesięcy a nawet dłużej.

Produkt ma płynną konsystencję. Spryskiwacz zapewnia prostą i precyzyjną aplikację zapobiegając marnowaniu się produktu. Opakowanie jest wykonane z odpornego chemicznie tworzywa sztucznego. Butelka bardzo dobrze utrzymuje się w dłoni i nie wyślizguje się podczas użytkowania. Opakowanie jest wykonane tak, aby produkt nie przeciekał nawet w pozycji leżącej. 

ZESTAW ZAWIERA:

PRZYGOTOWANIE DO NANO OCHRONY KROK A: Przygotowuje powierzchnię do bezpośredniej aplikacji warstwy ochronnej. Doskonale odtłuszcza i usuwa brud i kamień wodny. Pojemność: 250 ml.

OCHRONA PŁYTEK KROK B: właściwa warstwa NANO ochrony. Aplikować na wcześniej przygotowaną powierzchnię. Nałożenie warstwy nie sprawia problemów i zapewnia długotrwały efekt (przy odpowiedniej pielęgnacji efekt utrzymuje się przez rok a nawet dłużej). Pojemność: 100 ml.

ŚRODEK DO CZYSZCZENIA POWIERZCHNI IMPREGNOWANYCH KROK C:  specjalnie opracowany środek przeznaczony do czyszczenia powierzchni pokrytych NANO ochroną. Gwarantuje, że warstwa ochronna nie ulegnie uszkodzeniu i zachowa swoje właściwości minimalnie przez rok. Pojemność: 2500 ml.

Dlaczego warto wybrać nasz produkt:

 • Przyspiesza późniejsze sprzątanie = oszczędza czas
 • Zapewnia długotrwały efekt = dłuższe interwały między sprzątaniami.
 • Długofalowo chroni przed osadzaniem się zabrudzeń, kurzu i przenikaniem wody.
 • Nie pozostawia śladów
 • Chroni przed mechanicznym zużyciem – zwiększa odporność powierzchni.
 • Może być stosowany na wszystkie elementy kabiny prysznicowej

Zainteresował Cię nasz produkt i chcesz o coś zapytać? Skontaktuj się z nami na czacie. Chętnie rozwiejemy wszystkie wątpliwości.

EAN: 8594195500817

Recenzje

Brak recenzji tego produktu, będziesz pierwszą osobą, która napisze recenzję

Dostawa i płatność

freeRobiąc zakupy za ponad 249 zł zyskujesz darmową dostawę!

Sposób dostawy

 • Dostawa na adres dowolnym przewoźnikiem

  Dostawa na adres dowolnym przewoźnikiem

  14,90 zł

Sposób płatności

 • Pobranie

  Pobranie

  GRATIS

Do pobrania

ZALETY
PRODUKTÓW
ALORI

80%

Aż o 80% większa skuteczność
niż zwykłe środki czystości

Nietoksyczne
i biodegradowalne

Unikalna
formuła

Bezpieczne i przyjazne
dla środowiska

Produkowane
w Czechach