zrušit

Preparat do usuwania rdzy

Pozbądź się rdzy szybko, łatwo i skutecznie

Preparat do usuwania rdzy przeznaczony jest do usuwania rdzy z ceramiki, glazury, tworzyw sztucznych i powierzchni lakierowanych.


Dostępność: Na magazynie

33,00 zł


Zaoszczędzenie czasu i energii
podczas sprzątania

Certyfikowane i biologicznie degradowalne

Długoterminowa ochrona powierzchni przed zanieczyszczeniem

Środek czyści aluminium (oprócz anodowo pasywowanego, gdzie istnieje ryzyko usunięcia pasywowanej warstwy ochronnej)–rozpuszcza sole aluminium i odsłania pierwotną metalową powierzchnię. Produkt jest skuteczny nawet bez szorowania. Nie powoduje mechanicznego uszkodzenia powierzchni poprzez abrazję i erozję. Już po jednej aplikacji bardzo szybko usuwa brud, czyści i renowuje powierzchnię. Usuwa zaczernienia powierzchni oraz głęboko penetruje powierzchnię.

 


 

Preparat ma postać cieczy. Aby jeszcze bardziej ułatwić pracę wyposażyliśmy go w wygodny atomizer, który ogranicza jego nadmierne zużycie. Przechowywany jest w matowej białej butelce, z plastiku odpornego na działanie środków chemicznych. Buteleczka ma ergonomiczny kształt, łatwo się trzyma w ręce i nie wyślizguje się. Atomizer wyposażony jest w blokadę zabezpieczającą przed otwarciem przez dzieci. Całe opakowanie jest zaprojektowane w taki sposób, aby nie przeciekało nawet po przewróceniu się.

250 ml

Instrukcje i skład

Dlaczego warto kupić?

  • Łatwy w użyciu
  • Biodegradowalny
  • Nano receptura
  • Skuteczny bez szorowania
  • Niskie zużycie
  • Bez parabenów, silikonów i fosforanów

Zainteresował Cię ten produkt i chcesz nas coś zapytać? Napisz do nas na naszym chacie, chętnie Ci odpowiemy.

 

Inne serie naszych produktów

Do góry