Jak skutecznie wyczyścić dywan?

Regularne czyszczenie dywanu zapobiega gromadzeniu się brudu, kurzu i włosów między włóknami co wydłuża jego dobry stan. Jednak największym problemem właścicieli dywanów są różnego rodzaju plamy, które trudno jest usunąć, bez naruszania ich koloru czy faktury. 

Dzielić:

messanger whatsup

Wydawać by się mogło, że czyszczenie dywanu to żadna, wielka filozofia. Ale kto z nas nie był zaskoczony, kiedy zaschnięta, wydawać by się mogło nieszkodliwa plama, nie chciała zniknąć pod wpływem żadnych środków? Kto z nas choć raz z przerażeniem odkrył, że po pozbyciu się plamy na białym dywanie pozostały żółte przebarwienia? 

Aby jak najbardziej ułatwić ten proces stworzyliśmy specjalny produkt przeznaczony do czyszczenia dywanów, który z łatwością usuwa plamy i dogłębnie oczyszcza włókna.Alori Szampon do dywanów to produkt, który pozwala na dokładne pozbycie się różnego rodzaju zanieczyszczeń bez zbędnych komplikacji. 

Zalety naszego szamponu do dywanów:

  • → Nie pozostawia śladów
  • → Nie powoduje blaknięcia dywanu
  • → Jest bardzo skoncentrowany
  • → Szybko wysycha, co przyspiesza sprzątanie
  • → Odświeża kolor
  • → Odpowiedni do mycia ręcznego i maszynowego
  • → Jest biodegradowalny
  • → Nie zawiera: parabenów, silikonów, fosforanów ani nadboranów.
  •  

Szampon do dywanów to aktywny środek myjący, który regeneruje i chroni włókna.

Przy jego użyciu za jednym razem wyczyścisz brud, usuniesz plamy, przywrócisz włóknom ich pierwotną elastyczność i miękkość oraz odświeżysz kolor. Innowacyjna formuła oparta na działaniu nanocząsteczek gwarantuje skuteczne rezultaty w walce z najtrudniejszymi do usunięcia zabrudzeniami. Dzięki niej środek przenika przez brud i dociera do najmniejszych nierówności na czyszczonej powierzchni, co znacznie zwiększa jego efektywność. 

W odróżnieniu od tradycyjnych środków czystości, nasz produkt czyści dywan od spodu, a rozpuszczony brud „wyciąga” na powierzchnię, gdzie możesz go z łatwością usunąć, tylko przy pomocy ściereczki czy gąbki. Szybko wysycha, co znacznie skraca czas pracy. Nie wypławia kolorów, przywraca sprężystości i wyraźnie wydłuża żywotność. Nadaje się do większości naturalnych i syntetycznych włókien. Szybko wysycha, co znacznie skraca czas pracy. Może być używany zarówno do mycia ręcznego jak i maszynowego.

Dlatego zamiast czekać, aż coś się rozleje lub zabrudzi, już teraz zaopatrz się w nasz szampon, który doskonale wyczyści plamy z: tłuszczu, czekolady, keczupu, produktów mlecznych, potu, nikotyny. Radzi sobie ze zżółknięciami i zgnilizną i zaschniętymi zabrudzeniami. itp. Można go użyć do wyczyszczenia zabrudzeń pochodzenia zwierzęcego.

Użycie naszego produktu jest niezwykle proste. Przy pomocy aplikatora równomiernie rozprowadź środek na czyszczoną powierzchnię i pozostaw na chwilę (w zależności od potrzeb 1-5 minut). Następnie okrężnymi ruchami wyczyść dany obszar ściereczką z mikrofibry lub drewnianą szczotką. Suchą ścierką pozbądź się wszystkich zanieczyszczeń i pozostaw do całkowitego wyschnięcia. W razie potrzeby powtórz cały proces.

Wskazówka: Szampon do dywanów może być stosowany do usuwania plam z ubrań! Wystarczy spryskać plamę, pozostawić na chwilę, a następnie wytrzeć wilgotną ściereczką.

 

Produkty powiązane

ZALETY
PRODUKTÓW
ALORI

80%

Aż o 80% większa skuteczność
niż zwykłe środki czystości

Nietoksyczne
i biodegradowalne

Unikalna
formuła

Bezpieczne i przyjazne
dla środowiska

Produkowane
w Czechach