zrušit
produkt
produkt

Szampon do dywanów

Czyści, regeneruje, przywraca sprężystość włókien i ożywia kolory

Twój dywan przypomina mozaikę, a Ty myślisz, jak pozbyć się tych plam raz na zawsze?

Właśnie znalazłaś rozwiązanie!


Dostępność: Na magazynie

33,00 zł


Zaoszczędzenie czasu i energii
podczas sprzątania

Certyfikowane i biologicznie degradowalne

Długoterminowa ochrona powierzchni przed zanieczyszczeniem

WSKAZÓWKA: Szampon do dywanów Alori może być używany również do usuwania plam z odzieży. Wystarczy rozpylić bezpośrednio na plamę, odczekać chwilę i zetrzeć mokrą szmatką.

Szampon do dywanów jest aktywnym środkiem czyszczącym, regenerującym i chroniącym włókna Twojego dywanu. W jednym kroku usuwa zanieczyszczenia i plamy, przywraca włóknom pierwotną miękkość i sprężystość oraz ożywia kolory. W przeciwieństwie do tradycyjnych środków czyszczących które pozostawiają brud w głębokich warstwach materiału, szampon Alori czyści włókna na całej ich długości, a rozpuszczone zanieczyszczenia wyciąga na powierzchnię skąd mogą być łatwo usunięte. Dzięki wykorzystanej technologii nie powoduje blaknięcia kolorów i jest odpowiedni dla większości naturalnych i syntetycznych włókien.

Szamponem do dywanów Alori usuniesz: tłuszcz, czekoladę, ketchup, przetwory mleczne, ogólne zanieczyszczenia, ludzki pot, nikotynę, zażółknięcia, zgniliznę itp. Usuwa również mocz i tłuste plamy spowodowane przez zwierzęta.


 


 

Instrukcja użycia: Zawsze przed aplikacją należy zwilżyć czyszczoną powierzchnię. Nanieś na dywan przy pomocy atomizera. Za pomocą szczotki zrób pianę aktywną i pozostaw na 5-10 minut by zadziałał, w zależności od poziomu zanieczyszczenia. Brud zetrzyj suchą ścierką z mikrofibry.

Czyszczenie mechaniczne: Załóż odpowiedną szczotkę w zależności od rodzaju czyszczonej powierzchni. Do zbiornika na środek czyszczący wlej Szampon do dywanów. Wyczyść zgodnie z instrukcją użycia odkurzacza. W razie potrzeb powtórz czynność. Ze względu na szeroką gamę zastosowań zalecamy przed aplikacją wykonać TEST na małej powierzchni celem skontrolowania reakcji czyszczonej powierzchni na środek.

 


 

Preparat ma postać cieczy. Aby jeszcze bardziej ułatwić pracę wyposażyliśmy go w wygodny atomizer, który ogranicza jego nadmierne zużycie. Przechowywany jest w matowej białej butelce, z plastiku odpornego na działanie środków chemicznych. Buteleczka ma ergonomiczny kształt, łatwo się trzyma w ręce i nie wyślizguje się. Atomizer wyposażony jest w blokadę zabezpieczającą przed otwarciem przez dzieci. Całe opakowanie jest zaprojektowane w taki sposób, aby nie przeciekało nawet po przewróceniu się. 

250 ml

Instrukcje i skład

Dlaczego warto kupić?

  • Silnie skoncentrowany
  • Nie pozostawia plam
  • Nie powoduje blaknięcia
  • Szybko wysycha
  • Ożywia kolory
  • Nadaje się do czyszczenia ręcznego i maszynowego
  • Nie zawiera parabenów, silikonów i fosforanów

Zainteresował Cię ten produkt i chcesz nas o coś zapytać? Napisz do nas na naszym chacie, chętnie Ci odpowiemy.

 

 

 

 

Inne serie naszych produktów

Do góry